Treść ogłoszenia

Opis ogłoszenia: Do naszego zespołu DOBROPLAST Fabryka Okien poszukujemy zmotywowanej osoby na stanowisko: Serwisant
miejsce pracy: Zambrów i okolice

Zadania:
- Obsługa zleceń gwarancyjnych,
- Wykonywanie napraw zgłoszeń serwisowych,
- Sporządzanie zapisów z przeprowadzonych działań

Wymagania:
- Prawo jazdy kat. B,
- Doświadczenie na podobnym stanowisku,
- Znajomość branży okiennej, produktu
- Odpowiedzialność i samodzielność w rozwiązywaniu problemu,
- Dokładność, sumienność, dyspozycyjność,
- Umiejętność komunikacji z klientem,
- Mile widziana własna powierzchnia do przechowywania elementów reklamacyjnych.

Oferujemy:
- Szkolenia sprzedażowe i produktowe
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Długoterminową współpracę
- Naukę i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
- Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na adres: rekrutacja@dobroplast.pl

Kontakt

Telefon: 86 276 34 50
E-mail: rekrutacja@dobroplast.pl
Miejscowość: Zambrów
Serwisant