Reklama
Imieniny : Heleny Wieslawy Jutro : Emilii Iwony
Dzisiaj jest Wtorek, 22 Maja 2012
Naszą witrynę przegląda teraz 145 gości 

Ciechanowiec - "Chwilowo Młodzi" karnawałowo

Aktualności - Ciechanowiec

Reklama
(fot. Z. Poniatowski MPI)

Działający przy Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu Klub Seniora "Chwilowo Młodzi" zorganizował tradycyjny bal karnawałowy, w którym poza seniorami z Ciechanowca bawili się przedstawiciele zaprzyjaźnionych Klubów Seniora z Czyżewa, Wysokiego Mazowieckiego, Szepietowa i Klukowa.
Jak zawsze seniorzy udowodnili, że są pełni energii i radości życia, a rytmy grane przez kapelę "Kłosy" porywały wszystkich do tańca. Uczestnicy zabawy zaprezentowali także swój repertuar i umiejętności wokalne. Seniorzy nie kryli zadowolenia z mile spędzonych chwil, podczas których mogli spotkać się, porozmawiać i potańczyć w przyjacielskim gronie.
Klub Seniora powstał wiosną 1997 roku przy Miejskim Ośrodku Kultury. Od 13 marca 2004 roku przyjął nazwę Klub Seniora „Chwilowo Młodzi”. Od początku powstania jedną z form działalności jest organizowanie wystaw twórczości amatorskiej członków klubu, spotkania autorskie twórców poezji, wycieczki, tradycją stały się już coroczne zabawy karnawałowe. W ramach Klubu powstał Zespół Śpiewaczy, który reprezentował Klub Seniorów na różnych przeglądach i festiwalach.
 
Galeria zdjęć - kliknij w przycisk poniżej




foto/źródło: MPI ciechanowiec.pl
 

Dodaj komentarz

Dodając nowy komentarz AKCEPTUJESZ ZASADY I REGULAMIN serwisu WYSOKOMAZOWIECKI24.PL
Bierzesz, jako użytkownik serwisu wysokomazowiecki24.pl, pełną odpowiedzialność za treść tego co wpisujesz

Reklama

Logowanie