Reklama
Imieniny : Emilii Iwony Jutro : Joanny Zuzanny
Dzisiaj jest Środa, 23 Maja 2012
Naszą witrynę przegląda teraz 162 gości 

Pożegnaliśmy Krzysztofa Putrę Wicemarszałka Sejmu RP

Aktualności - Wysokie Mazowieckie/POWIAT

Reklama
Poseł Bogucki zaapelował w swej przemowie, iż ziemia wysokomazowiecka, którą marszałek tak cenił za przywiązanie do tradycji, wiary i polskości jest szczególnie zobowiązana by wykonać testament Krzysztofa Putry, by trwać w przekonaniu o potrzebie walki o przyszłość narodu, by kontynuować te wiarę, że Polska ma być lepsza, bardziej solidarna i sprawiedliwa.
Przy trumnie wartę pełnili: żołnierze, policjanci, strażacy, oraz nasza delegacja ubrana w stroje szlacheckie. Uroczystej oprawy nadawała grająca orkiestra OSP w Wysokiem Mazowieckiem. Zebrani oddawali hołd zmarłemu podchodząc do trumny. Następnie trumna ze zwłokami marszałka przejechała ulicami: Zambrowską, 1-go Maja, Ludową, 1000-lecia, Żwirki i Wigury oraz Warszawską w kierunku Białegostoku.
Trumna z ciałem Marszałka zostanie wystawiona na widok publiczny w auli Pałacu Branickich do dnia 20 kwietnia do godz.12.00 Msza pogrzebowa odbędzie się 20 kwietnia 2010 roku o godz. 14:00 w białostockiej katedrze.
(źródło)

Dodaj komentarz

Dodając nowy komentarz AKCEPTUJESZ ZASADY I REGULAMIN serwisu WYSOKOMAZOWIECKI24.PL
Bierzesz, jako użytkownik serwisu wysokomazowiecki24.pl, pełną odpowiedzialność za treść tego co wpisujesz

Reklama
Reklama
Reklama

Najnowsze

Reklama

Logowanie