Aktualności

Wczoraj (13.12) wieczorem doszło do zdarzenia drogowego na granicy powiatów wysokomazowieckiego i siemiatyckiego. W kolizji uczestniczyły cztery samochody osobowe.
Inauguracja „Dziecięcej Szkoły Bezpieczeństwa” odbyła się w Komendzie Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem. Do akcji włączyły się również Urząd Gminy w Wysokiem Mazowieckiem, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem, Nadleśnictwo Rudka, Powiatowa Stacja Sanitarno - Epidemiologiczna w Wysokiem Mazowieckiem, Miejska Pływalnia "WODNIK", Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego…
Do 6 grudnia wpłynęło 9 ofert na wykonanie dokumentacji projektowej na budowę i przebudowę dróg w mieście Wysokie Mazowieckie tj. ul. Popiełuszki, ul. Św. Andrzeja Boboli, ul. Raginisa, ul. Sucharskiego, ul. Staszica, ul. Plac Odrodzenia.
13 grudnia 2019 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Wysokiem Mazowieckiem ogłoszono wyniki eliminacji powiatowych ogólnopolskiego konkursu pożarniczego ,,Zapobiegajmy Pożarom’’.
Do groźnego pożaru doszło wczoraj (12.12) w nocy w Czyżewie. Do akcji zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej.
13 grudnia w siedzibie Ciechanowieckiego Ośrodka Kultury i Sportu odbyło się podsumowanie gminnego konkursu plastycznego „Barwy jesieni 2019”. Komisja konkursowa spośród 196 prac, które wpłynęły na konkurs, przyznała 16 nagród głównych i 32 wyróżnienia.
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jabłoni Kościelnej zaprasza chętne dzieci do zapisania się do scholi.
Wczoraj (12.12) w nocy doszło do pożaru drewnianego domu w miejscowości Lubowicz Wielki, gmina Klukowo.
Strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Sokołach zapraszają do udziału w akcji wsparcia Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej działającej przy ich jednostce.
Dzisiejszej nocy oraz jutro do godziny 9:00 na terenie powiatu wysokomazowieckiego prognozowane są opady marznącego deszczu powodujące gołoledź. Uwaga, będzie bardzo ślisko!
Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem oraz Uczniowski Klub Sportowy „Jedyneczka” zapraszają wszystkich sympatyków siatkówki na Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie.
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem spotkaniem z uczniami i kadrą pedagogiczną szkół podstawowych kontynuuje trwającą już wieloletnią akcję „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”.