Aktualności

MKS Ruch Wysokie Mazowieckie pokonał Olimpię Zambrów w finale wojewódzkim Pucharu Polski. Mecz odbył się dzisiaj (04.08) na stadionie w Zambrowie.
Od 1 sierpnia osoby uprawnione do bonu turystycznego mogą go aktywować na Platformie Usług Elektronicznych) ZUS. Po aktywacji mogą nim zapłacić za usługi hotelarskie lub imprezy turystyczne w podmiotach zarejestrowanych na PUE ZUS i wpisanych na listę przez Polską Organizację Turystyczną.
11 sierpnia obchodzić będziemy 76. rocznicę mordu dokonanego przez Niemców na terenie wsi Skłody Borowe w gminie Nowe Piekuty.
wtorek, 04 sierpień 2020 19:53

Kino "Bajka" w Szepietowie zaprasza na filmy

„Scooby-doo!”, „Chłopiec i wilk”, „Polowanie” i „Furie” zostaną wyświetlone 18 sierpnia (wtorek) w szepietowskim kinie "Bajka".
wtorek, 04 sierpień 2020 12:22

Już wkrótce poznamy kolejnych Mistrzów

Ruszyła już kolejna odsłona AgroLigi w województwie podlaskim. Stało się już tradycją, że corocznie wybierani są Mistrzowie i Wicemistrzowie AgroLigi w dwóch kategoriach – rolnik i firma. W tym roku kolejna grupa rolników i agroprzedsiębiorstw walczy o te zaszczytne tytuły.
Biuro Wojewody Podlaskiego przesłało najnowszy (04.08, godzina 10:00) komunikat dotyczący zarażeń koronawirusem w województwie podlaskim.
poniedziałek, 03 sierpień 2020 20:17

Czyżew. Trwa budowa mostu na rzece Brok [foto]

Trwają prace przy budowie nowego mostu przez rzekę Brok w miejscowości Krzeczkowo Gromadzyn w ciągu drogi gminnej Nr 107973B. Dotychczas wykonano rozbiórkę poprzedniego mostu. Obecnie trwa budowa przyczółków mostu oraz zostały wbite pale.
Bon turystyczny nie podlega wymianie na gotówkę ani inne środki płatnicze – przypomina Polska Organizacja Turystyczna oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Za pomocą bonu można płacić za usługi hotelarskie i imprezy turystyczne na terenie Polski. Bon jest ważny do 31 marca 2022 r.
Klub Honorowych Dawców Krwi "KROPELKA" w Wysokiem Mazowieckiem oraz Morsy Szepietowo Wysokie Mazowieckie zapraszają na akcję krwiodawstwa.
niedziela, 02 sierpień 2020 18:21

Rusza konkurs Inicjatywa Społeczna Roku 2019

Wojewoda Podlaski ogłasza konkurs Inicjatywa Społeczna Roku 2019, przeznaczony dla organizacji pozarządowych województwa podlaskiego. Celem konkursu jest promowanie działań organizacji pozarządowych z województwa podlaskiego, które swoimi inicjatywami aktywizują społeczność lokalną, organizują przedsięwzięcia z myślą o najbliższym otoczeniu, promują zasady współżycia społecznego i przyczyniają się do rozwoju społeczeństwa obywatelskiego.
Niecodzienną akcję zapoczątkował Wójt Gminy Klukowo Piotr Uszyński. Żeby pomóc małemu Michasiowi choremu na rdzeniowy zanik mięśni (SMA) zbierane będą bele słomy. Za każdą tonę słomy firma ECF Finanse wpłaci 100 zł (około 20 zł za belę) na leczenie chłopca.
Zapraszamy wszystkich ludzi dobrej woli na piknik charytatywny "Pomóżmy Michasiowi". Impreza odbędzie się 9 sierpnia w Kozarzach. Całkowity dochód przekazany zostanie na leczenie Michasia Boguckiego.