Aktualności

Koncert życzeń online z okazji Dnia Kobiet oraz życzenia od najmłodszych mieszkańców gminy Kulesze Kościelne.
Wieś Jabłoń Dobki przed wojną liczyła 17 domów i około 100 mieszkańców.
Polski Bon Turystyczny jest formą wsparcia dla polskich rodzin oraz branży turystycznej w związku z trudną sytuacją gospodarczą, która jest wywołaną epidemią COVID-19. Za pomocą bonu można zapłacić za usługi hotelarskie a także imprezy turystyczne w Polsce do końca marca 2022r.
Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Białymstoku informuje, że Centra Rehabilitacji Rolników KRUS wznawiają rehabilitację leczniczą. Pierwsze turnusy rehabilitacyjne rozpoczną się 18 marca 2021 r.
Wideo prezent od Miejskiego Ośrodka Kultury w Wysokiem Mazowieckiem.
Wysokomazowieccy policjanci zatrzymali 42 latka, który wykorzystał nieuwagę domowników i podczas wykonywania prac remontowych ukradł pieniądze. Mężczyzna w ten sposób z jednego z domów na terenie miasta ukradł prawie 8 tysięcy złotych. Podejrzany usłyszał już zarzut kradzieży w warunkach recydywy. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 5,…
Ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu miał 44 latek, który kierował fordem w Czyżewie. Jego jazdę w centrum miasta zakończyli Policjanci Ruchu Drogowego. Mężczyzna stracił prawo jazdy.
poniedziałek, 08 marzec 2021 12:22

Piękniejsza strona wysokomazowieckiej policji

"Słaba płeć, a jednak najmocniejsza..." - cytat ze znanej piosenki najlepiej oddaje obraz kobiet. Z jednej strony delikatne i wrażliwe, ale też niezłomne i waleczne. W tym szczególnym dniu, jakim jest Dzień Kobiet, Panowie otaczają troską i życzliwością Panie. Składają życzenia szczęścia swoim matkom, córkom, żonom, partnerkom oraz koleżankom życząc…
Zapraszamy do obejrzenia miniKONCERTU z okazji Dnia Kobiet 2021 w wykonaniu Zespołu Wokalnego Gminnego Ośrodka Kultury w Szepietowie "Grzeczne dzieci".
Uwaga na oblodzenia dróg i chodników. Ostrzeżenie pierwszego stopnia m.in. dla powiatu wysokomazowieckiego wydali synoptycy IMGW-PIB.
W sobotę, 6 marca na targowisku miejskim w Szepietowie odbył się wiosenny kiermasz dla Nikosia Wasilewskiego, chorującego na SMA1. To kolejna akcja zorganizowana na rzecz chłopca przez wolontariuszy z powiatu wysokomazowieckiego.
Analizując sytuację pożarową i miejscowych zagrożeń w powiecie wysokomazowieckim obserwujemy znaczny wzrost ilości zdarzeń w stosunku do roku ubiegłego.