poniedziałek, 27 styczeń 2020 23:10

Unia Cup 2020! W sobotę zapraszamy do Ciechanowca

Sokołowscy

Drużyny z Czyżewa, Ciechanowca, Białegostoku, Ostrowi Mazowieckiej oraz Łap wezmą udział w pierwszej edycji Halowego Turnieju Piłki Nożnej Unia Cup. Zawody odbędą się w najbliższą sobotę w hali ZSOiZ w Ciechanowcu. Organizatorami wydarzenia są Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu oraz Unia Ciechanowiec.

Jak informuje organizator Unia Ciechanowiec: Podgrzewamy atmosferę do czerwoności! Po raz pierwszy zorganizujemy turniej halowy dla drużyn w kategorii junior młodszy (2003-2004). Oprócz tradycyjnych rozgrywek, będą również dwie dodatkowe konkurencje indywidualne, w których zawodnicy będą mogli wykazać się swoimi technicznymi umiejętnościami.

Jak widać na plakacie, mamy jeszcze jedno wolne miejsce. Jeśli jakaś drużyna jest chętna do wzięcia udziału w turnieju, to zapraszamy do kontaktu.

I mamy małą prośbę do was, drodzy kibice. Jak widzicie turniej jest mocno obsadzony, przyjadą do nas dobre drużyny oraz m.in Prezes Podlaskiego Związku Piłki Nożnej, pan Sławomir Kopczewski (jeżeli wszystko dobrze się złoży, to Pan Prezes przywiezie ze sobą gościa niespodziankę).

Dlatego macie bardzo dużą rolę do odegrania. Po pierwsze chcemy dotrzeć z tą informacją do jak największej liczby osób, dlatego prosimy żebyście udostępniali post na swoich fejsbukowych tablicach. Po drugie i najważniejsze 1. lutego widzimy się na hali w ZSOiZ! Zabierajcie znajomych i wpadajcie kibicować wszystkim drużynom! (a przede wszystkim naszym chłopakom). Hala w ZSOiZ posiada trybuny, więc będzie można w komfortowych warunkach spędzić przedostatni dzień ferii.

Uczestnicy:

  • MOSP Białystok
  • Klub Sportowy Włókniarz Białystok 
  • Miejski Klub Sportowy POGOŃ Łapy
  • KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka
  • KS Piast Białystok
  • OSP Czyżew
  • Unia Ciechanowiec