wmjsr022024

Mięsny Zakątek

reklama

primator

openmed2015b

Leczenie ortodontyczne i kanałowe pod mikroskopem. Stomadica z Ciechanowca zaprasza

Leczenie ortodontyczne i kanałowe pod mikroskopem. Stomadica z Ciechanowca zaprasza

stomadica wysokie mazowieckie

STOMADICA Edyta Godlewska rozszerza ofertę usług stomatologicznych. Gabinet znajduje się w Ciechanowcu, przy ulicy Świerkowej 38.

Jak informuje gabinet stomatologiczny Stomadica z Ciechanowca: Nowoczesna stomatologia to holistyczne podejście do leczenia. Stomatolog nie zajmuje się już tylko leczeniem próchnicy , ale podejmuje szereg złożonych działań których głównym celem jest przywrócenie pełnej estetyki i funkcjonalności uzębienia pacjenta. Jeśli chcesz być pewien, że w jednym miejscu rozwiążesz wszystkie problemy dotyczące uzębienia odwiedź Gabinet STOMADICA w Ciechanowcu. Lekarze z STOMADICA przygotują dla każdego Pacjenta plan leczenia, który bazuje na wynikach przeglądu i wykonanego u nas cyfrowego zdjęcia całego uzębienia (zdjęcie pantomograficzne). Ważna częścią naszej aktualnej oferty jest ortodoncja, implantologia i protetyka. Nowoczesny mikroskop znajdujący się w gabinecie pozwala na skuteczne leczenie endodontycze w tym również : powtórne leczenie kanałowe (reendo) i usunięcie złamanego narzędzia z kanału. Dbając o zdrowie swoich zębów, już dziś skorzystaj z naszych usług. ZAPRASZAMY.

Gabinet Stomatologiczny STOMADICA
Edyta Godlewska
ul. Świerkowa 38, Ciechanowiec

tel. 533 846 774

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

(ARTYKUŁ SPONSOROWANY)

Zdjęcie autorstwa Cedric Fauntleroy z Pexels

 

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk