sobota, 11 maj 2019 19:36

Trenerzy Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate pokazali co potrafią [wideo/foto]

Sokołowscy
Trenerzy Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate pokazali co potrafią [wideo/foto] Foto: radio Biper Biała Podlaska

Trenerzy Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate z Ciechanowca, Wysokiego Mazowieckiego i Jabłoni Kościelnej zaprezentowali swej umiejętności na Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim.

Sensei Przemysław Brzozowski (Jabłoń Kościelna), Sensei Wojciech Zagdański i Sensei Zbigniew Dąbrowski (Wysokie Mazowieckie), Sempai Paweł Smolarczuk (Ciechanowiec) oraz Shihan Artur Więzowski przeprowadzili pokazy i seminarium karate ju jitsu i samoobrony. W zajęciach brały udział dzieci spędzające wspólnie z rodzicami majowy weekend na zamku, jak również zawodnicy i zawodniczki z Janowa Podlaskiego i Konstantynowa. Pokazy poprzedziło dwugodzinne seminarium podczas którego omawiano techniki obronne Karate Kyokushin, Ju Jitsu oraz rozbijania przedmiotów.

Trenerzy Mazowiecko-Podlaskiego Klubu Karate do pokazów wykorzystali matę treningową zakupioną ze składek własnych oraz dotacji Ministerstwa Sportu. Obecnie służy ona młodym ludziom podczas treningów prowadzonych przez Klub w Miejskim Zespole Szkół w Wysokiem Mazowieckiem.

Foto dzięki uprzejmości: radio Biper Biała Podlaska