wsa935x100

zebrowski2

primator202108

openmed2015b

Ciechanowiec. 17 laptopów trafiło do dzieci i wnuków byłych pracowników PGR [foto]
foto: UM Ciechanowiec

Ciechanowiec. 17 laptopów trafiło do dzieci i wnuków byłych pracowników PGR [foto]

1 sierpnia 2022 r. Burmistrz Ciechanowca Eugeniusz Święcki podpisał 17 umów darowizny w ramach realizacji projektu grantowego „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”.

Jak informuje Urząd Miejski w Ciechanowcu: - Stan pandemii pokazał, jak ważne są dziś kompetencje pozwalające swobodnie korzystać z cyfrowych narzędzi. Realnym odzwierciedleniem tej potrzeby było złożenie wniosku na pozyskanie środków na zakup laptopów w ramach programu wsparcia dzieci i wnuków byłych pracowników PGR. Wniosek o grant przygotowała Kierownik Referatu Organizacyjnego Magdalena Kondraciuk. Aplikacja spotkała się z aprobatą oceniających - Gmina Ciechanowiec otrzymała dofinansowanie w kwocie 65 000 zł w projekcie pn. „Wsparcie dzieci z rodzin pegeerowskich w rozwoju cyfrowym – Granty PPGR”.

W poniedziałek, 1 sierpnia w Urzędzie Miejskim w Ciechanowcu odbyło się uroczyste przekazanie laptopów. Sprzęt komputerowy wręczył Burmistrz Ciechanowca Eugeniusz Święcki.

Rodziny, które zakwalifikowały się do udziału w projekcie, otrzymały 17 laptopów w całości sfinansowanych z programu. Mamy nadzieję, że przekazany sprzęt komputerowy pozwoli na dogodną realizację obowiązków szkolnych przez uczniów w naszej gminie.

012

013

014

foto: UM Ciechanowiec

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk