banner

zebrowski2

primator

openmed2015b

Festiwal Staroci ponownie w Ciechanowcu – wszyscy pasjonaci staroci mile widziani!

Festiwal Staroci ponownie w Ciechanowcu – wszyscy pasjonaci staroci mile widziani!


Urząd Miejski w Ciechanowcu zaprasza na kolejny Festiwal Staroci, który odbędzie się 19 marca na Targowisku Miejskim przy ulicy Sienkiewicza.

W niedzielę, 19 marca, Targowisko Miejskie w Ciechanowcu stanie się miejscem spotkania dla wszystkich miłośników staroci, kolekcjonerów oraz hobbystów. Organizatorzy zapraszają do uczestnictwa w kolejnej edycji Festiwalu Staroci, gdzie będzie można nabyć niezwykłe przedmioty z duszą oraz poznać innych pasjonatów.

Na festiwalu będzie można sprzedawać różnorodne przedmioty i produkty, pod warunkiem, że nie są objęte dodatkowymi zezwoleniami czy akcyzą. Warto zauważyć, że nie będzie możliwości rezerwacji stoiska – wystawcy będą mogli zająć dowolne wolne miejsce na terenie targowiska.

Dla wystawców, teren targowiska będzie otwarty już od godziny 5:00, a wstęp zarówno dla nich, jak i kupujących jest bezpłatny. Wszystkich handlowców organizatorzy proszą o przestrzeganie porządku podczas sprzedaży oraz uprzątnięcie stanowisk po zakończeniu handlu.

Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia! Urząd Miejski zaprasza wszystkich miłośników staroci do odwiedzenia Festiwalu Staroci w Ciechanowcu w niedzielę, 19 marca. Jeśli nie uda Ci się wziąć udziału w tym wydarzeniu, kolejna szansa nadarzy się 23 kwietnia 2023 roku.

016

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk