Rolwit

reklama partneragd

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Burmistrz Ciechanowca zaprasza na wyjątkowy koncert „Na żołnierską nutę”

Już w niedzielę! Koncert „Na żołnierską nutę”

stomadica wysokie mazowieckie

Burmistrz Ciechanowca serdecznie zaprasza miłośników muzyki i patriotycznych wartości na wyjątkowy koncert o tematyce żołnierskiej. Wydarzenie pt. „Na żołnierską nutę” odbędzie się 26 marca o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowcu.

Koncert będzie niezwykłą okazją, by posłuchać piosenek żołnierskich w wykonaniu utalentowanych artystów. Na scenie zaprezentują się uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu, zespół SPOKOO, duet Sylena oraz Piotr Uszyński. Szerokie spektrum wykonawców zagwarantuje niezapomniane wrażenia oraz emocje, które na długo pozostaną w sercach słuchaczy. W programie koncertu znajdą się utwory związane z polskim wojskiem, zarówno te współczesne, jak i dawne, które przez lata inspirowały żołnierzy i były symbolem ich niezłomnej walki. 

Impreza ma charakter otwarty i dostępny dla wszystkich zainteresowanych, a wstęp na koncert jest wolny. Burmistrz Ciechanowca zachęca do licznego udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które stanowi także okazję do promocji lokalnych talentów oraz integracji mieszkańców Ciechanowca. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby spędzić czas w miłej atmosferze, celebrować polskie wartości oraz wspólnie świętować ducha patriotyzmu i żołnierskiego braterstwa.

cc674674576

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk