niedziela, 28 lipiec 2019 20:34

Warsztaty muzyczne w Ciechanowcu. „Z muzyką przez życie” [foto]

Sokołowscy
Warsztaty muzyczne w Ciechanowcu. „Z muzyką przez życie” [foto] Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Artystycznych „Harmonia”

Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Artystycznych „Harmonia” z Ciechanowca realizuje projekt „Z muzyką przez życie”. W ramach projektu organizowane są warsztaty dla chórów i zespołów wokalnych z terenu gminy Ciechanowiec, prowadzone przez profesjonalnego trenera.

Uczestnicy warsztatów podnoszą swoje umiejętności wokalne oraz przygotowują utwory, które wykonają podczas koncertu upamiętniającego 590-lecie nadania praw miejskich miastu Ciechanowiec oraz 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej. Koncertu będziemy mogli wysłuchać 22 września 2019 roku w Sali widowiskowej Biblioteki Publicznej w Ciechanowcu – już dziś serdecznie zapraszamy na to wydarzenie!

Za nami już 2 spotkania, które odbyły się 27 lipca w Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu oraz 28 lipca w Ośrodku Animacji Kultury Wiejskiej w Winnej Poświętnej.

Celem projektu jest udoskonalenie umiejętności muzycznych uczestników warsztatów, zachęcenie osób w różnym wieku do integracji, poszerzania zainteresowań oraz aktywnego spędzania czasu wolnego, zwiększenie zainteresowania lokalnej społeczności wydarzeniami patriotycznymi i zwiększenia świadomości obywatelskiej oraz zachęcenia do uczestnictwa w obchodach upamiętniających ważne wydarzenia w historii naszego regionu. 

Inicjatywa jest realizowana w ramach projektu „Podlaskie Lokalnie” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Regionalnymi Operatorami Projektu są Fundacja OKNO NA WSCHÓD oraz Fundacja Podlaski Instytut Rzeczypospolitej Suwerennej”.

Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalno-Artystycznych "Harmonia"