Rolwit

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Dlaczego warto wybrać ZSOiZ w Ciechanowcu? Odkryj nasze atuty!

Dlaczego warto wybrać ZSOiZ w Ciechanowcu? Odkryj nasze atuty!

stomadica wysokie mazowieckie

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Drodzy Rodzice, Uczniowie szkół podstawowych oraz Absolwenci!

Mając świadomość trudnego wyboru, przed którym stoicie, przygotowaliśmy dla Was ofertę edukacyjną Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu w formie filmu.
Nasza szkoła posiada jedną z największych w rejonie ofert edukacyjnych. W skład zespołu wchodzi Liceum Ogólnokształcące, Technikum, Branżowa Szkoła I Stopnia, Liceum dla Dorosłych, Szkoła Policealna dla dorosłych oraz kursy kwalifikacyjne.

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu to jeden z najnowocześniejszych obiektów edukacyjnych w Polsce. Wszystkie klasopracownie są po generalnym remoncie, wyposażone m.in. w tablice interaktywne, projektory multimedialne i nowoczesne komputery.

Posiadamy także własny internat. To jeden z największych i najładniejszych Internatów w kraju. Baza noclegowa na ponad 300 uczniów, pokoje z łazienkami, telewizorami, lodówkami i dostępem do internetu. Smaczne posiłki każdego dnia, a dzienna stawka żywieniowa to jedyne 15 złotych za osobę za 3-4 posiłki.

Szeroka oferta proponowanych przez naszą szkołę kierunków kształcenia zawodowego i ogólnokształcącego sprawia, że każdy z Was może realizować u nas swoje marzenia. Nasza szkoła to jednak nie tylko miejsce nauki. Proponujemy udział w inicjatywach umożliwiających rozwój Waszych zainteresowań, pasji i zdolności. W naszej placówce działają różnorodne koła zainteresowań, sekcje sportowe, uczniowski klub sportowy, chór szkolny, grupa teatralna i szkolny zespół muzyczny.

Stawiamy nie tylko na nowoczesność ale także na jakość kształcenia. Dowodem na to są wyniki z egzaminów maturalnych i egzaminów zawodowych oraz sukcesy w olimpiadach i konkursach rangi wojewódzkiej, krajowej i międzynarodowej.

Wysoką jakość kształcenia potwierdzają także wyróżnienia przyznawane naszej szkole w rankingu "Rzeczpospolitej" i miesięcznika "Perspektywy".

Szkoła jest także jednym z liderów w kraju w pozyskiwaniu środków zewnętrznych na bezpłatne zajęcia i wyjazdy zagraniczne dla swoich uczniów. Co roku od 150 do 200 uczniów wyjeżdża bezpłatnie do Włoch / Grecji / Hiszpanii / Portugalii / Gruzji czy Niemiec na staże zawodowe lub innowacyjne metody nauczania połączone z bogatym program kulturowo – edukacyjnym. W naszej szkole wyjeżdżają za granicę zarówno uczniowie z Technikum, Branżowej Szkoły jak i Liceum Ogólnokształcącego.

Szkoła posiada także własny program stypendialny. Co roku od 20 do 45 uczniów Liceum i Technikum otrzymuje za wysokie wyniki edukacyjne, artystyczne lub sportowe od 3 do 10 tys. złotych na osobę.

Zapraszam serdecznie wszystkich uczniów kończących szkoły podstawowe oraz absolwentów innych typów szkół do podjęcia nauki lub podniesienia swoich kwalifikacji i kompetencji w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciechanowcu.

Szczegóły na stronie szkoły https://zsoiz-ciechanowiec.pl/ w zakładce rekrutacja.

Jeśli nie jesteście jeszcze przekonani którą szkołę wybrać zapraszamy do nas na dzień otwarty – 23 maja 2024 r. start godzina 9:00.

Z wyrazami szacunku
Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
w Ciechanowcu
mgr Łukasz Godlewski

Film promocyjny

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk