Rolwit

reklama partneragd

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Warsztaty filmowe w Ciechanowcu: Zaproszenie na spotkanie organizacyjne

Warsztaty filmowe w Ciechanowcu: Zaproszenie na spotkanie organizacyjne

stomadica wysokie mazowieckie

Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu ma zaszczyt zaprosić Państwa na spotkanie organizacyjne, poświęcone warsztatom filmowym, które odbędzie się w dniu 22 maja o godzinie 15:00.

Jak informuje Miejska Biblioteka Publiczna w Ciechanowcu:Spotkanie to stanowi doskonałą okazję do bliższego zapoznania się z planem zajęć, omówienia tematyki filmowej oraz uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania związane z naszą inicjatywą. Niezależnie od poziomu doświadczenia w dziedzinie filmu, serdecznie zapraszamy zarówno osoby początkujące, jak i doświadczone, które pragną rozwijać swoje umiejętności twórcze w tym obszarze. Jesteśmy przekonani, że nasza inicjatywa przyczyni się do stworzenia inspirującej przestrzeni dla wszystkich pasjonatów filmowej sztuki. Serdecznie zapraszamy do udziału i wspólnego odkrywania magicznego świata kina w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Warsztaty „Z książki na ekran” są częścią zadania „Blisko filmu” wchodzącego w skład projektu „Biblioteka źródłem inspiracji” w ramach BLISKO – BIBLIOTEKA | LOKALNOŚĆ | INICJATYWY | SPOŁECZNOŚĆ | KOOPERACJA | ODDOLNOŚĆ, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021–2025.

cc674674657

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk