Rolwit

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Spotkanie autorskie z Jerzym Rajeckim i Barbarą Goralczuk w Ciechanowcu - poznaj wyjątkowych artystów

Spotkanie autorskie z Jerzym Rajeckim i Barbarą Goralczuk w Ciechanowcu - poznaj wyjątkowych artystów

stomadica wysokie mazowieckie

We wtorek 11 czerwca o godz. 17.00 w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ciechanowcu odbędzie się spotkanie autorskie z Jerzym Rajeckim i Barbarą Goralczuk. Wydarzenie będzie okazją do bliższego poznania twórczości wyjątkowych ludzi z naszego regionu, których wrażliwość została zapisana w ich najnowszych książkach - "U Pana Boga na Podlasiu" i "Zapamiętaj moje imię".

Jerzy Rajecki fotografią zajmuje się już od kilkunastu lat. Z wsią związany był od dziecka, rozumie tamtejszych mieszkańców, posługuje się gwarą, umie podejść do każdego indywidualnie i ze spokojem. Zafascynowany jest wielokulturowością, współistnieniem różnych grup etnicznych na terenie Podlasia. Prowadzi na Facebooku bardzo popularny profil fotograficzny Klimaty Podlasia.

Barbara Goralczuk urodziła się we wsi Mokre, niedaleko Bielska Podlaskiego. Ukończyła liceum ogólnokształcące z białoruskim językiem nauczania w Bielsku Podlaskim. Studiowała filologię rosyjską na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Autorka książek „Nadzieja aż po horyzont” oraz „Miód”, a także wielu wierszy publikowanych m.in. w „Czasopisie”.

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk