11/03/2021 18:00

Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie wirtualnie… [foto]

Mięsny Zakątek

Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie, z uwagi na trudny czas epidemii, który spowodował ograniczenie możliwości pracy w dotychczasowej formie, zaprasza serdecznie do oglądania ciekawych, retrospektywnych pokazów zdjęć z działalności kół zainteresowań, grup artystycznych oraz wydarzeń zrealizowanych do 2020 roku.

Jak informuje Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie: Prezentacje mają walor sentymentalny, dlatego do obejrzenia ich szczególnie zachęcamy osoby, które brały udział w konkretnych kołach zainteresowań, czy wydarzeniach. Niektóre z prezentacji ukazują imprezy cykliczne, które działy się kilkanaście lat temu i dlatego ktoś, kto jest dziś mamą lub tatą, może rozpozna siebie jako rozśpiewanego przedszkolaka lub początkującego szachistę 
Dotychczas na profilu facebook oraz stronie internetowej GOK-u (www.gokczyzew.pl) ukazały się prezentacje m.in. nt. Młodzieżowej Orkiestry Dętej, Mażoretek, Spotkań Kabaretowych, koła teatralnego („Moja ulubiona postać bajkowa”, „18-lecie powstania Teatru Marzeń”, z okazji Bożego Narodzenia: recytacja świątecznych wierszy oraz „Choinki w naszych domach”), koła wokalnego (15-lecie grup wokalnych „B-moll” i „Nova Noota”, śpiew na „11 Listopada” oraz pożegnanie okresu bożonarodzeniowego kolędą „Gdy Śliczna Panna…”), koła plastycznego („zimowe tutoriale”), Koncertu Karnawałowego, Prezentacji Kolęd i Zespołów Kolędniczych, Gminnych Obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, Turnieju Szachowego o Puchar Burmistrz Czyżewa oraz Festiwalu Piosenki Przedszkolaka „Mama, Tata i Ja”.
Sukcesywnie zamieszczamy również bieżące informacje nt. ważnych rocznic, wydarzeń i okazji np. „Powstania Styczniowego- 22 stycznia”, „Dnia Kobiet- 8 marca”, „Patroni Roku 2021”. Prezentujemy również wystawy prac plastycznych (w GOK-u i w urzędzie miejskim) z dawnych oraz bieżących konkursów, organizowanych z powodzeniem pomimo pandemii. Zachęcamy do miłych i radosnych wspomnień oraz do bycia z nami na bieżąco w kontakcie, pomimo tych trudnych czasów. Życzymy wszystkim zdrowia!

Dział: Czyżew