wmjsr022024

Mięsny Zakątek

reklama

primator

openmed2015b

Święto Ziemi w gminie Czyżew...na jagodowo [foto]
Święto Ziemi w gminie Czyżew...na jagodowo [foto]

Święto Ziemi w gminie Czyżew ... na jagodowo [foto]

stomadica wysokie mazowieckie

Liczne wydarzenia odbyły się w Czyżewie z okazji Święta Ziemi 2022.

Przedszkole oraz szkoły z terenu gminy przygotowały i zrealizowały ciekawe i wartościowe inicjatywy kulturalno - edukacyjne związane z ekologią i ochroną środowiska.

Gminny Ośrodek Kultury wspólnie z Nadleśnictwem Rudka rozstrzygnął XVII Regionalny Konkurs Plastyczno - Ekologiczny "Magia leśnej przyrody w wierszu NA JAGODY Marii Konopnickiej". Podsumowanie połaczone z wystawą z edycji regionalnej miały miejsce w Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu 24 kwietnia podczas Jarmarku Świętego Wojciecha. Nagrody i dyplomy laureatom wręczali Nadleśniczy Nadleśnictwa Rudka Tadeusz Zawistowski, Anna Kazimierczuk z GOK-u w Czyżewie oraz Justyna Bujnowska i Błażej Safaryn z Nadleśnictwa Rudka. Natomiast uroczyste rozstrzygnięcie edycji gminnej konkursu odbyło się w czyżewskim GOK-u w ramach spotkania integracyjnego "Nasza Ziemia". Dyplomy i nagrody laureatom wręczali Burmistrz Czyżewa Anna Bogucka, leśniczy Jerzy Myszko z Nadleśnictwa Rudka, Katarzyna Kostro Dyrektor GOK-u w Czyżewie, Katarzyna Kazimierczuk z Biblioteki Gminy Czyżew oraz Anna Kazimierczuk z GOK-u w Czyżewie.

Organizatorzy dziękują uczestnikom konkursu, laureatom oraz wszystkim zaangażowanym w obchody Świeta Ziemi w Gminie Czyżew.

Listy laureatów oraz informacje szczegółowe na stronie internetowej oraz facebooku Gminnego Ośrodka Kultury w Czyżewie

foto: GOK w Czyżewie

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk