miesnyz wysmaz24a

reklama

primator

openmed2015b

Radomir
Turniej o Puchar Burmistrza Czyżewa zakończony [foto]
foto: UM w Czyżewie

Turniej o Puchar Burmistrza Czyżewa zakończony [foto]

21 września 2023 r., na boisku Orlik w Czyżewie, odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci i Młodzieży o Puchar Burmistrza Czyżewa. Turniej otworzył Dyrektor Szkoły Podstawowej w Czyżewie, Radosław Sienicki, który w imieniu Burmistrz Anny Boguckiej życzył wszystkim zawodnikom dobrej zabawy sportowej i rywalizacji fair-play. W rywalizacji wzięły udział drużyny z różnych klas szkolnych oraz drużyna z ORLIKA.

Rozgrywki podzielono na dwie kategorie. W pierwszej rywalizowały dzieci z klas IV-VI, a w drugiej - uczniowie klas 7-8 oraz drużyna Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Czyżewie.

Ostateczne wyniki turnieju przedstawiają się następująco:

Kategoria I:

  • 1 miejsce - drużyna ze Szkoły Podstawowej w Czyżewie
  • 2 miejsce - reprezentacja Szkoły Podstawowej w Rosochatem Kościelnem
  • 3 miejsce - drużyna ORLIKA

Kategoria II:

  • 1 miejsce- Szkoła Podstawowa w Czyżewie
  • 2 miejsce - ZSOiZ w Czyżewie
  • 3 miejsce- Szkoła Podstawowa w Rosochatem Kościelnem

Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem i zostało zorganizowane przy wsparciu animatora ORLIKA w Czyżewie, Gminnego Ośrodka Kultury w Czyżewie oraz Dyrekcji i nauczycieli wychowania fizycznego Szkoły Podstawowej w Czyżewie.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali medale, a drużyny najlepsze w swoich kategoriach zostały nagrodzone pucharami, dyplomami i piłkami. Wydarzenie to nie tylko sprzyjało promocji aktywności fizycznej wśród młodzieży, ale również stanowiło doskonałą okazję do integracji lokalnej społeczności.

foto: UM w Czyżewie

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk