Rolwit

reklama partneragd

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Czyżewski
foto: GOK Czyżew

Czyżewski "Teatr Marzeń" obchodzi 20-lecie: Zaproszenie na spotkanie pełne atrakcji

stomadica wysokie mazowieckie

Teatr Marzeń w Gminnym Ośrodku Kultury w Czyżewie świętuje swoje 20-lecie, zapraszając na wyjątkową uroczystość, która odbędzie się w niedzielę, 19 listopada 2023 roku o godzinie 15:00 w sali widowiskowej. Jest to okazja do wspólnego świętowania dwóch dekad istnienia koła teatralnego, które w znaczący sposób przyczyniło się do kulturalnego życia wspólnoty.

Na scenie zobaczymy nie tylko wspomnienia i mini-prezentacje, ale także uroczyste wręczenie dyplomów, które będą wyrazem uznania dla osób zaangażowanych w działalność teatru. Organizatorzy przygotowali również przekazanie pamiątkowego folderu.

Dodatkowo, uczestnicy będą mieli okazję odwiedzić wystawę scenografii, kostiumów i rekwizytów, co pozwoli bliżej przyjrzeć się artystycznemu zapleczu, które wspierało przedstawienia przez lata. Wystawa zdjęć z dwudziestoletniej działalności koła teatralnego pozwoli odbyć sentymentalną podróż przez najważniejsze momenty i spektakle.

Teatr Marzeń, od początku swojego istnienia, jest prowadzony przez Anię Kazimierczuk, która nieprzerwanie od dwudziestu lat pełni rolę instruktorki i mentorki. Jej poświęcenie i pasja do teatru znacząco przyczyniły się do sukcesu tej grupy teatralnej, zarówno na poziomie lokalnym, jak i poza nim.

To jubileusz stanowi szczególny moment dla wszystkich obecnych i byłych aktorów, ich rodzin, przyjaciół, znajomych oraz sympatyków teatru, którzy przez lata wspierali i kształtowali jego oblicze. Jest to święto teatru, ale i ludzi, którzy są jego nieodłączną częścią. Spotkanie to będzie przede wszystkim okazją do podziękowań, refleksji i radości z osiągnięć oraz inspiracji do dalszej twórczej pracy. Wszystkich zainteresowanych organizatorzy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w tej wyjątkowej celebracji.

 

foto: GOK Czyżew

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk