ziarnomax

Rolwit

hr studio

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Ania Kazimierczuk – serce i dusza Teatru Marzeń w Czyżewie. Jubileusz 20-lecia działalności [foto]
foto: Sylwia Siejk, UM w Czyżewie

Ania Kazimierczuk – serce i dusza Teatru Marzeń w Czyżewie. Jubileusz 20-lecia działalności [foto]

stomadica wysokie mazowieckie

Teatr Marzeń Gminnego Ośrodka Kultury w Czyżewie obchodził w niedzielę 20-lecie działaności. To wyjątkowe wydarzenie, odbywające się 19 listopada 2023 roku, było hołdem dla obecnych i byłych aktorów koła teatralnego GOK-u. Uroczystość, która miała miejsce w sali widowiskowej, stała się sentymentalnym powrotem na teatralne deski dla wielu uczestników i na długo pozostanie w ich pamięci.

Szczególne gratulacje należą się Ani Kazimierczuk, która przez te wszystkie lata poświęciła swój czas i serce dla rozwoju teatru. Wydarzenie to było również okazją do wyrażenia podziękowań za pomoc i życzliwość wszystkim zaangażowanym. W trakcie obchodów odbyły się różnorodne prezentacje sceniczne, w tym dialog lisa i Małego Księcia, oraz fragmenty z "Tajemnicy starego dworu", co nadało spotkaniu wyjątkowego, barwnego charakteru.

Ania Kazimierczuk otrzymała podziękowania oraz list gratulacyjny od Dyrektor Katarzyny Kostro, a także od Iwony Sienickiej i zarówno obecnych, jak i byłych podopiecznych. To wyraz uznania za jej długie lata pracy oraz za znaczący wkład w rozwój koła teatralnego GOK-u w Czyżewie i godne reprezentowanie Gminy Czyżew.

W ciągu dwóch dekad działalności teatralnej, Ania Kazimierczuk poprowadziła ponad dwustu podopiecznych. Kolejnymi osiągnięciami są liczne spektakle, udział w imprezach i konkursach, a także zdobyte nagrody i wyróżnienia. Teatr miał okazję odwiedzić wiele miejsc w województwach podlaskim, mazowieckim i warmińsko-mazurskim, w tym Legionowo, Krypno Kościelne, Kętrzyn, Ruciane-Nida, Białystok, Szepietowo, Łomża, Drohiczyn, Kobylin-Borzymy, Ciechanowiec i inne.

Praca z dziećmi i młodzieżą w kole teatralnym gminy Czyżew odznaczała się i nadal odznacza kreatywnością, walorami integracyjnymi, nauką odwagi oraz budzeniem wiary w siebie. To hasła, które najlepiej oddają ducha minionych 20 lat działalności Teatru Marzeń w Czyżewie.

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk