wtorek, 06 grudzień 2016 21:44

Policyjny Punkt Przyjęć Interesantów w Kobylinie-Borzymach

Sokołowscy
Policyjny Punkt Przyjęć Interesantów w Kobylinie-Borzymach foto: KPP w Wysokiem Mazowieckiem

W Urzędzie Gminy w Kobylinie Borzymach, z myślą o mieszkańcach gminy został otwarty Punkt Przyjęć Interesantów. Systematycznie dyżury pełnił będzie tam dzielnicowy z Posterunku Policji w Sokołach mł. asp. Marek Pabich.

Dzisiaj w Urzędzie Gminy w Kobylinie Borzymach, w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas” został otwarty kolejny już Punkt Przyjęć Interesantów w powiecie wysokomazowieckim. Wójt Gminy udostępnił pomieszczenie, w którym dzielnicowy z Posterunku Policji w Sokołach będzie mógł przyjmować mieszkańców z terenu gminy Kobylin Borzymy. Otwarcia Punktu Przyjęć Interesantów dokonali Wójt Gminy Kobylin Borzymy Pan Wojciech Mojkowski, wspólnie z Komendantem Powiatowym Policji w Wysokiem Mazowieckiem Panem nadkom. Krzysztofem Woźniewskim. Stworzenie takiego punktu było jednym z postulatów wynikających z konsultacji społecznych przeprowadzonych na terenie gminy Kobylin Borzymy. Dzięki funkcjonowaniu takiego punktu mieszkańcy będą mieli ułatwiony dostęp do dzielnicowego. Dyżurujący już dzisiaj w nowo otwartym punkcie mł. asp. Marek Pabich przyjął pierwszych interesantów. Dzielnicowy osobom odwiedzającym punkt przyjęć rozdawał elementy odblaskowe i przypominał o obowiązku noszenia ich przez pieszych, poruszających się poza obszarem zabudowanym, po zmroku.

W każdy wtorek w godz. 11:00-13:00 w punkcie przyjęć interesantów, dyżurował będzie dzielnicowy mł. asp. Marek Pabich tel. 885997355, a także w zależności od potrzeb zgłaszanych przez mieszkańców gminy Kobylin Borzymy.

(KPP w Wysokiem Mazowieckiem)