Rolwit

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Kobylin-Borzymy. Nowoczesny ośrodek zdrowia na horyzoncie
foto: UG Kobylin-Borzymy

Kobylin-Borzymy. Nowoczesny ośrodek zdrowia na horyzoncie

stomadica wysokie mazowieckie

12 kwietnia, Wójt Gminy Kobylin-Borzymy, Dariusz Sikorski, podpisał umowę na realizację inwestycji związanej z budową nowego ośrodka zdrowia w miejscowości Kobylin-Borzymy. Umowa dotyczy wykonania robót budowlanych w formule "zaprojektuj i wybuduj" przy ul. Lipowej 15. Wybrany wykonawca to Zakład Budowlany Stanisław Mączyński z siedzibą w Wysokiem Mazowieckiem. Wartość umowy wynosi 7 095 000,00 zł brutto, a planowany termin zakończenia inwestycji to 15 listopada 2024 roku.

W ramach projektu przewidziano budowę nowoczesnego ośrodka zdrowia z garażem dla karetki oraz zagospodarowanie terenu i infrastrukturę techniczną. Po zakończeniu prac, przewiduje się również rozbiórkę istniejącego budynku oraz urządzenie terenów zielonych, wykonanie parkingu i ogrodzenia terenu. Nowy obiekt będzie w pełni dostępny dla osób niepełnosprawnych.

Budynek ośrodka zdrowia ma być wyposażony w gabinety zabiegowe, pomieszczenie rehabilitacji oraz niezbędne pomieszczenia socjalne dla personelu na parterze. Na piętrze budynku zaplanowano lokale mieszkalne.

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk