Rolwit

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

OSP Kobylin-Borzymy promuje korytarz życia odblaskowym rysunkiem na wozie strażackim [foto]
foto: OSP Kobylin-Borzymy

OSP Kobylin-Borzymy promuje korytarz życia odblaskowym rysunkiem na wozie strażackim [foto]

stomadica wysokie mazowieckie

Ochotnicza Straż Pożarna Kobylin-Borzymy zainicjowała nową formę edukacji dla kierowców, mającą na celu uświadamianie znaczenia "korytarza życia" w sytuacjach awaryjnych. Na wozie strażackim jednostki zamieszczono odblaskowy rysunek "KORYTARZ ŻYCIA" oraz tarczę OSP Kobylin-Borzymy, aby zwrócić uwagę na ten ważny element bezpieczeństwa.

Akcja ma na celu przypomnienie, jak istotne jest tworzenie korytarza życia, który pozwala służbom ratowniczym szybciej dotrzeć do poszkodowanych w wypadkach drogowych. Niestety, wielu kierowców nie zdaje sobie sprawy z tego obowiązku, co może prowadzić do tragicznych konsekwencji.

Inicjatywa została wsparta przez Wójta Gminy Kobylin-Borzymy, Dariusza Sikorskiego, który sfinansował odblaskowe oznakowanie wozu strażackiego. Montaż przeprowadzili druhowie OSP Kobylin-Borzymy.

OSP Kobylin-Borzymy zachęca wszystkich kierowców do świadomego tworzenia korytarza życia, a także do dzielenia się tą wiedzą z innymi uczestnikami ruchu drogowego. Wspólnymi siłami możemy uratować życie potrzebującym.

24001 20230511 085350

foto: OSP Kobylin-Borzymy

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk