sobota, 08 sierpień 2020 10:55

Kulesze Kościelne. Zmiana organizacji pracy Urzędu Gminy oraz Ośrodka Pomocy Społecznej

Ozonowanie

Komunikat Wójta Gminy Kulesze Kościelne Stefana Grodzkiego.

Szanowni Państwo, w związku z zagrożeniem epidemicznym, dbając o zdrowie i bezpieczeństwo Państwa, Państwa rodzin, jak również pracowników urzędu podjęliśmy niezbędne kroki mające na celu zwiększenie bezpieczeństwa pracowników i interesantów urzędu.

Od 07 sierpnia 2020 r. - do odwołania, Urząd będzie obsługiwał interesantów wyłącznie telefonicznie, mailowo,  korespondencyjnie lub za pośrednictwem platformy ePUAP

Godziny funkcjonowania urzędu pozostają bez zmian. Dostępny interesantom będzie wyłącznie hol na parterze przy wejściu do budynku od strony ulicy Głównej.

Wszelkie dokumenty i wnioski będzie można złożyć:

a) drogą elektroniczną (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., przez platformę
e-PUAP)
b) pocztą tradycyjną na adres: Urząd Gminy w Kuleszach Kościelnych,
ul. Główna 6, 18-208 Kulesze Kościelne
c) przez złożenie ich w zamkniętej kopercie (szczególnie dokumentów wielostronicowych) do przeznaczonego w tym celu pojemnika umieszczonego
w holu na parterze budynku.

Kontakt osobisty w sprawach bezwzględnie koniecznych i niecierpiących zwłoki możliwy jest po wcześniejszym telefonicznym umówieniu wizyty z pracownikiem urzędu.

Prosimy, by wszystkie osoby zgłaszające się do Urzędu zachowywały się bardzo odpowiedzialnie i z zastosowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa.

Na terenie urzędu można przebywać tylko w maseczce lub innych materiałach ochronnych zakrywających nos i usta.

Stosujmy dezynfekcję rąk lub własne rękawice ochronne.

W żadnym wypadku nie mogą pojawiać się osoby, które podejrzewają chorobę lub miały kontakt z osobą zarażoną koronawirusem.

Należy zachować bezpieczną odległość przynajmniej 2m od pracownika i innych interesantów.

Wójt Gminy
Stefan Grodzki

WYKAZ TELEFONÓW I ADRESÓW E-MAIL PRACOWNIKÓW
URZĘDU GMINY ORAZ OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ W KULESZACH KOŚCIELNYCH
tel. kontaktowy: 86 476 90 10

08082020kk