ziarnomax

Rolwit

hr studio

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Siatkówka plażowa już po raz trzeci we wsi Chojane-Sierocięta
foto: organizatorzy

Siatkówka plażowa już po raz trzeci we wsi Chojane-Sierocięta

stomadica wysokie mazowieckie

W niedzielę, 15 sierpnia siatkarze plażowi po raz kolejny rywalizowali w corocznym "Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Pani Sołtys". Organizatorem zawodów był Tomasz Wróblewski, natomiast sponsorem pucharów Wójt Gminy Kulesze Kościelne.

Wakacyjny turniej siatkówki plażowej we wsi Chojane-Sierocięta staje się powoli tradycją. Już po raz trzeci miłośnicy gry na piasku mieli okazję skonfrontować swoje siatkarskie umiejętności w walce o Puchar Pani Sołtys.

Osiem dwuosobowych drużyn rozpoczęło swoje zmagania w dwóch wyłonionych uprzednio grupach. Następnie duety z największa liczbą wygranych meczów awansowały do fazy pucharowej, która wyłoniła zwycięzców.

Zdobywcami pucharu, a zarazem najlepszymi siatkarzami turnieju zostali Adam Koc i Gabriel Bagiński (Szepietowo). Na drugim miejscu uplasował się duet Dominik Wojtkowski (Wysokie Mazowieckie) oraz Mateusz Wyszyński (Szepietowo), natomiast trzecią pozycję zajęli Seweryn Kalinowski (Wysokie Mazowieckie) grający w parze z Karolem Ambroziakiem (Szepietowo).

Sukces organizacyjny turnieju, a także rosnące zainteresowanie uczestników siatkówki plażowej nim samym, daje nadzieję na kontynuowanie rozpoczętego w 2019 roku cyklu turniejów plażówki we wsi Chojane-Sierocięta w następnych latach. Już dziś organizatorzy zapraszają do udziału w kolejnej edycji tego wydarzenia, które odbędzie się już w następne wakacje!

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk