ziarnomax

Rolwit

hr studio

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Już dzisiaj! D-Bomb, pokazy, pokaz pirotechniczny. Festyn w Kuleszach Kościelnych

Już dzisiaj! D-Bomb, pokazy, pokaz pirotechniczny. Festyn w Kuleszach Kościelnych

stomadica wysokie mazowieckie

Wójt Gminy Kulesze Kościelne oraz Rada Gminy Kulesze Kościelne serdecznie zapraszają na Festyn św. Bartłomieja 22 sierpnia 2021 roku. Gwiazdą wieczoru będzie zespół D-Bomb.

Obchody rozpoczną się Maszą Św. Dożynkową o godz. 12:00 po której nastąpi przemarsz z wieńcem dożynkowym na plac gminny i uroczyste otwarcie festynu. W programie przewidziano wiele atrakcji między innymi: prezentacja i uroczyste przekazanie wozów strażackich dla jednostki OSP Kulesze Kościelne, występy młodzieży trenującej swoje talenty na co dzień przy Centrum Kulturalno-Edukacyjnym Wsi w Kuleszach Kościelnych i lokalnych zespołów w swoich aranżacjach wokalnych, strefa strażacka oraz możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcie z „RENIĄ” – samochodem ratowniczo-gaśniczym pozyskanym dzięki zaangażowaniu mieszkańców naszej gminy w akcję „BITWA O WOZY”, strefa zabaw dla dzieci, zawody FARMATRON.

Wydarzenie uświetni koncert gwiazdy wieczoru zespołu D-Bomb oraz pokaz pirotechniczny.

Podczas festynu w godz. Od 13:00 do 18:00 będzie funkcjonował Plenerowy Punkt Szczepień Szpitala Ogólnego w Wysokiem Mazowieckiem, w którym będzie możliwość zaszczepienia się jednodawkową szczepionką przeciw Covid -19 bez wcześniejszej rejestracji, wystarczy mieć ze sobą PESEL.

kk17 82021

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk