Rolwit

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Spotkanie z okazji Dnia Kobiet w Kuleszach Kościelnych [foto]

Spotkanie z okazji Dnia Kobiet w Kuleszach Kościelnych [foto]

stomadica wysokie mazowieckie

Dzisiaj (08.03) w Kuleszach Kościelnych, w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym Wsi, odbyło się spotkanie z mieszkankami gminy z okazji Dnia Kobiet. W spotkaniu uczestniczyły m.in. nauczycielki z Zespołu Szkół, Panie z Koła Gospodyń Wiejskich, Członkinie Klubu Seniora, Radne Gminy oraz Panie Sołtysowe, a także pracowniczki Urzędu Gminy oraz Centrum Kulturalno-Edukacyjnego Wsi.

Ze strony Panów obecni byli m.in. wójt Gminy Józef Grochowski, Komendant Zarządu Gminnego OSP Stefan Grodzki, Zespół „Rokietnica” oraz strażacy z OSP Kulesze Kościelne, a także pracownicy gminy.

Uroczystość rozpoczęła się od życzeń złożonych przez wójta Gminy, który podkreślił znaczenie kobiet w życiu każdego mężczyzny. Komendant Zarządu Gminnego OSP Stefan Grodzki składając życzenia powiedział:miejsce gdzie odbywa się uroczystość nie jest przypadkowe, gdyż tak licznie zgromadzona grupa gorących kobiet wymaga bliskiej obecności Straży Pożarnej. Wszystkim naszym szanownym Paniom życzę, aby płomienia, który jest w sercu każdej z Was nigdy nikt nie ugasił. Zapewniam, że na nas strażaków ochotników możecie liczyć każdego dnia. Dziękuję za to, że jesteście i że nas wspieracie”.

Po życzeniach Panowie wręczyli przybyłym kobietom symboliczne kwiaty oraz słodkości, był również specjalny tort oraz inne niespodzianki. Całe spotkanie uświetnił specjalnie na tę okazję przygotowany recital zespołu „Rokietnica”.

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk