środa, 16 wrzesień 2015 20:08

Beata Szydło w powiecie wysokomazowieckim [FOTO/VIDEO]

Ozonowanie Choinki

Beata Szydło, kandydatka Prawa i Sprawiedliwości na premiera, odwiedziła dzisiaj powiat wysokomazowiecki. W Kuleszach Kościelnych spotkała się z rolnikami.

Wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości, a jednocześnie kandydatka tej partii na Premiera Rządu Rzeczypospolitej Polskiej, Beata Szydło odwiedziła w środę Kulesze Kościelne. Na placu przed Kościołem św. Bartłomieja w Kuleszach Kościelnych spotkała się z licznie przybyłymi rolnikami z terenu powiatu wysokomazowieckiego oraz lokalnymi samorządowcami i posłami.

Tutaj trzeba mówić przede wszystkim dzisiaj o rolnictwie, trzeba mówić o tym, że polska wieś potrzebuje gospodarza, że polska wieś, na której pracują wspaniali gospodarze, którzy starają się i bardzo często mimo trudności, mimo wielkich wyzwań pokonują te trudności i prowadzą swoje gospodarstwa - powiedziała Beata Szydło. Dzisiaj potrzebny jest w państwie gospodarz, który stanie po stronie polskiej wsi, który będzie wspierał polską wieś. Trzeba mówić o tych projektach ustaw, które są konieczne – dodała kandydatka na premiera.

Wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości odniosła się też do aktualnych wydarzeń związanych z kryzysem imigracyjnym - Priorytetowe jest bezpieczeństwo polskich obywateli. Polski rząd musi dzisiaj przede wszystkim kierować się właśnie tym wyznacznikiem. Nie możemy zgodzić się ani na szantaże, ani w imię poprawności politycznej jakiekolwiek narzucone nam kwoty.

Po briefingu Beata Szydło spotkała się przedstawicielami lokalnych firm oraz rozdawała autografy i rozmawiała z mieszkańcami gminy i powiatu