Rolwit

reklama partneragd

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

ubezpieczenie-na-narty-przez-internet

Narty za granicą: czy potrzebne jest specjalne ubezpieczenie?

stomadica wysokie mazowieckie

ARTYKUŁ PARTNERA PORTALU

Zima zagościła u nas na dobre. Przed nami ferie i wyjazdy z rodziną. Wybierając się w góry, musimy się naprawdę dobrze przygotować, jeśli chcemy uniknąć niemiłych niespodzianek, które mogą zniszczyć nam wyjazd. W dobie pandemii i różnego rodzaju obostrzeń na całym świecie zastanawiamy się co zrobić, by bezpiecznie i miło spędzić czas na wyjeździe. By to osiągnąć, musimy się przede wszystkim do niego dobrze przygotować. Jak to zrobić? Podpowiadamy w poniższym artykule.

Jak przygotować się na wyjazd na narty?

Zanim rozpoczniesz pakowanie swojej walizki na wyjazd w góry, musisz przede wszystkim przemyśleć co ze sobą zabrać. Na pewno będą to ciepłe ubrania i buty, sprzęt narciarski, a także niezbędne dokumenty i leki. Nie możemy zapomnieć także o odpowiednim ubezpieczeniu narciarskim. Dzięki niemu nie będziemy musieli się bać, że w razie wypadku lub wprowadzeniu nowych obostrzeń związanych z pandemią COVID na świecie, zostaniemy bez pomocy. Trzeba pamiętać, że sporty zimowe wiążą się z ryzykiem różnego rodzaju wypadków, w tym złamań, a nawet hospitalizacji. Ubezpieczenie ubezpieczeniu nierówne, dlatego szukając odpowiednej polisy musimy dokładnie sprawdzić, czy zawiera wszystkie niezbędne elementy.

Jakie powinno być idealne ubezpieczenie narciarskie?

Odpowiednie ubezpieczenie na narty powinno:

  • Zapewnić pokrycie kosztów leczenia i ratownictwa

  • Zawierać ubezpieczenie NNW

  • Zawierać ubezpieczenie OC

  • Zapewnić ubezpieczenie bagażu oraz naszego sprzętu narciarskiego

  • Mieć rozszerzenie u uprawianiu sportów zimowych

  • Oferować pomoc w przypadku kwarantanny spowodowanej COVID

Gdzie kupić taką polisę? Możesz wybrać się do wybranej firmy zajmującej się tego typu usługami w salonach stacjonarnych. Możesz także kupić ubezpieczenie na narty przez internet na www.polisanarciarska.pl. Bez wychodzenia z domu, szybko i wygodnie. Koszt takiej polisy to nawet jedynie niecałe 4 złote dziennie. Nie jest to duży koszt, a daje zdecydowany komfort psychiczny.

Gdzie wybrać się na narty, gdy jesteś początkującą osobą?

Gdy dopiero uczysz się jeździć na nartach lub snowboardzie i nie czujesz się pewnie, dobrze jest wybrać takie miejsce do jazdy, gdzie będziesz czuć się bezpieczniej, a warunki będą sprzyjać nauce. Nie ma sensu szukać trudnych, długich i wyboistych tras. Na nie jeszcze przyjdzie czas. Trasy dla poczatkujących z powodzeniem znajdziesz zarówno w Polsce, jak i za granicą. W Polsce będzie to np. Wisła lub Jakuszyce, w Europie np. Engandyna (w Szwajcarii) czy Oberchof (w Niemczech). Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie się wybrać w poszukiwaniu najlepszych dla siebie tras, zajrzyj na stronę Polisanarciarska.pl (https://www.polisanarciarska.pl/poradniki/gdzie-na-narty-biegowe-dla-poczatkujacych). Dobrze się przygotuj do wyjazdu, a nie będziesz się stresować, że w razie wprowadzonych obostrzeń lub innym niespodzianek, zostaniesz bez pomocy. Ciesz się urokiem tej pięknej pory roku i wolnym czasem spędzonym na szusowaniu w urokliwej scenerii.

 

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk