Rolwit

reklama partneragd

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Boys Band, Kulesianki Band i wiele innych atrakcji - relacja z Dnia Kobiet w Kuleszach Kościelnych
foto: UG Kulesze Kościelne

Boys Band, Kulesianki Band i wiele innych atrakcji - relacja z Dnia Kobiet w Kuleszach Kościelnych [foto]

stomadica wysokie mazowieckie

W Kuleszach Kościelnych w dniu 8 marca 2023 roku odbyło się wyjątkowe wydarzenie – Dzień Kobiet. Sala Centrum Kulturalno – Edukacyjnego Wsi wypełniła się po brzegi paniami, które w ten sposób świętowały swój dzień.

Organizatorzy postarali się, aby wszystko było perfekcyjnie przygotowane. Dla uczestniczek przygotowano słodki poczęstunek, który składał się z przepysznych ciast i napojów. Nie zabrakło również szampana oraz gromkiego „sto lat” odśpiewanego przez panów. Wszystkie kobiety otrzymały piękne kwiaty oraz życzenia od przedstawicieli władz gminy. Aby umilić czas, uczestniczki wydarzenia mogły również skosztować kawy i herbaty, która została parzona na miejscu.

W drugiej części wieczoru przygotowano bogaty program artystyczny. Przed damską publicznością wystąpił w męskim składzie zespół Kulesianki Band, zespół Horyzont oraz specjalnie powołany na tą okazję Boys Band, który w oryginalny sposób odśpiewał piosenkę „Babski świat” oraz zapewnił sporą dawkę śmiechu odgrywając biesiadny kabaret. Panie z przyjemnością słuchały nastrojowej, romantycznej muzyki, a występy artystów zrobiły na nich duże wrażenie.

W trakcie wydarzenia wójt gminy prowadził loterię fantową, która zainteresowała uczestniczki wydarzenia, wywołała zaskoczenie i uśmiech na twarzy. Zwyciężczynie otrzymały nagrody, co sprawiło im wiele radości i satysfakcji.

Atmosfera podczas wydarzenia była niezwykle przyjemna, a kobiety wychodziły z sali zadowolone i z prezentami w rękach. 

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, który zasługuje na wyjątkowe świętowanie. Wydarzenie w Kuleszach Kościelnych pokazało, że warto poświęcić czas i uwagę, aby celebrować to święto w sposób wyjątkowy i niezapomniany. Panie z pewnością będą wspominać ten dzień jeszcze przez długi czas i z niecierpliwością czekać na kolejne wydarzenia, które zorganizuje gmina.

Organizatorzy dziękują sponsorom za ufundowanie upominków na loterię fantową.

foto: UG Kulesze Kościelne

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk