Rolwit

reklama partneragd

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Dzień pełen atrakcji dla całej rodziny - III Piknik Rodzinny w Kuleszach Kościelnych
foto/wideo: Marta, UG Kulesze Kościelne

Dzień pełen atrakcji dla całej rodziny - III Piknik Rodzinny w Kuleszach Kościelnych [wideo/foto]

stomadica wysokie mazowieckie

Sportowego ducha i rodzinną atmosferę odczuć można było w Kuleszach Kościelnych w niedzielę, 2 lipca 2023 roku. Przy altanie na ulicy Wesołej odbył się III Piknik Rodzinny „Aktywność i sport moim nałogiem”. Impreza trwała od godziny 14.00 do 17.00, a organizatorzy zadbali o mnogość atrakcji dla wszystkich gości.

W programie znalazły się zarówno edukacyjne punkty, jak spotkanie z policją na temat „Bezpieczne wakacje”, czy pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej zrealizowany przez jednostkę OSP Kulesze Kościelne, jak i propozycje czysto rozrywkowe. Wśród nich, goście mogli podziwiać pokazy taneczne oraz bawić się przy muzyce.

Czytelnictwo również znalazło swoje miejsce w programie pikniku – wręczono dyplomy „Najaktywniejszym Czytelnikom Dziecięcym w 2022 r.”, doceniając w ten sposób najmłodszych miłośników książek.

Wśród atrakcji nie zabrakło dmuchańców, cymbergaja, gier, zabaw z animatorem, kurtyny wodnej oraz malowania twarzy. Wszystko to uzupełniło pyszne jedzenie z grilla, ciasto, napoje, popcorn oraz wata cukrowa.

Imprezę zorganizowały wspólnie: Gmina Kulesze Kościelne, OSP Kulesze Kościelne, Klub Sportowy Kulesze Kościelne, Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kuleszach Kościelnych,  Gminna Biblioteka Publiczna w Kuleszach Kościelnych oraz  Ośrodek Pomocy Społecznej w Kuleszach Kościelnych.

foto/wideo: Marta, UG Kulesze Kościelne

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk