poniedziałek, 22 czerwiec 2020 09:18

Rekrutacja do Niepublicznego Klubu Dziecięcego „Akademia Malucha” w Kostrach Noskach

W poniedziałek, 22 czerwca rozpoczyna się rekrutacja do Niepublicznego Klubu Dziecięcego „Akademia Malucha” w Kostrach Noskach.

Stowarzyszenie Pomocy Szansa NKD Akademia Malucha: Informujemy, że z dniem 22.06.2020 rozpoczynamy nabór dzieci w wieku 1-2 latka do naszego klubu w Kostrach Noskach. Rekrutacja trwa do 20 lipca (zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie i mailowo). Nowa grupa zostanie uruchomiona już we wrześniu br. Więc jeśli Twoja pociecha poszukuje kontaktu z innymi dziećmi, lubi nowe wyzwania, jest ciekawe świata a Ty chcesz mieć pewność, że ciocie są kreatywne, pełne ciepła i na dodatek są wspierane przez super „babcię” zapraszamy do nas! Nasz zespół to dwie ciocie i jedna babcia, dzięki czemu razem tworzymy bardzo domową atmosferę i wspieramy rozwój dzieci w obszarze 7 zmysłów. Pozwalamy dzieciom doświadczać i próbować. Dajemy im przestrzeń do samodzielności. To co nas wyróżnia to niewielka bo zaledwie 14-osobowa grupa dzieci w wieku 1-3 lata, którą możemy przyjąć pod opiekę.

W wakacje także pracujemy! Dlatego na dyżur wakacyjny zapraszamy także 3-latków!

Dotychczasowe opinie rodziców są dla nas najlepszą rekomendacją. Nie zwlekaj! Liczba miejsc ograniczona. Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń 508 716 946 lub napisz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dział: Nowe Piekuty