15/10/2020 18:54

SPR Nowe Piekuty zagra dla Michasia

SPR Nowe Piekuty zagra dla Michasia foto: Dawid Poniatowski

W najbliższą sobotę, w Białymstoku, odbędzie się mecz miejscowego Bestiosu z SPR-em Nowe Piekuty. Z tej okazji, drużyna z powiatu wysokomazowieckiego postanowiła wesprzeć zbiórkę pieniędzy na leczenie Michała Boguckiego.

Na fanpage’u nowopiekuckiego zespołu pojawił się komunikat: „Drodzy Kibice, w najbliższą sobotę zagramy na wyjeździe z Bestiosem Białystok. Spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności, dlatego prosimy Was o zaciśnięcie kciuków! Jednocześnie wszystkich naszych sympatyków zachęcamy do wsparcia Michasia Boguckiego, który walczy z SMA. Każda złotówka jest na wagę jego życia! Rzuć piątaka na szczęście.

Przypomnijmy, że SPR Nowe Piekuty już wcześniej wspierał Michała Boguckiego. Drużyna przekazała klubowe gadżety na licytację, która odbyła się podczas pikniku w Nowych Piekutach. Tym razem zespół chciałby zaangażować większą liczbę kibiców.

Widzimy, że do finału zbiórki wciąż brakuje dużo pieniędzy. Tym drobnym gestem chcielibyśmy przypomnieć, że każda, nawet najmniejsza wpłata, jest dla Michałka i jego rodziny bardzo cenna. Nie prosimy o wiele, ale jeśli każdy z nas przeleje na konto zbiórki pięć złotych, zrobi się bardzo fajna suma. Pokażmy, że jesteśmy razem nie tylko podczas meczów, ale również poza boiskiempowiedział rozgrywający, Marcin Piekutowski.