środa, 05 sierpień 2020 19:36

Szepietowo. Kup lub sprzedaj regionalne produkty! Ruszył Podlaski e-bazarek

Sokołowscy

To oferta skierowana zarówno do konsumentów, jak i producentów z regionu. Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego (PODR) w Szepietowie uruchomił nową formę swojej działalności – Podlaski e-bazarek. Portal ma na celu ułatwienie sprzedaży oraz zakupu produktów pochodzących od lokalnych producentów, również w czasach zagrożenia epidemiologicznego.

Inicjatywa jest częścią ogólnopolskiego przedsięwzięcia - Polskiego e-bazarku, gdzie można znaleźć produkty z całego kraju. Hasło portalu „Cudze chwalicie, swoje poznajcie” ma podnosić świadomość ludzi oraz zwracać uwagę na wysoką jakość produktów pochodzących od polskiego producenta i tym samych zachęcić do zakupów i wspierania lokalnego rolnictwa oraz przedsiębiorczości.

Sprawnie, zdrowo i w atrakcyjnych cenach

- Zapraszamy rolników, wytwórców regionalnej i ekologicznej żywności, Koła Gospodyń Wiejskich, twórców rękodzieła ludowego, usługodawców usług rolniczych i związanych z rolnictwem oraz wszystkich konsumentów do korzystania z podlaskiego e-bazarku. Chcemy umożliwić Wam sprzedaż, zakup produktów lub usług bez udziału pośredników, w dowolnym czasie i miejscu - zachęca Ryszard Żochowski z PODR w Szepietowie.

Link do e-bazarku

Zamieszczenie oferty sprzedaży produktów na portalu jest bezpłatne, a jego użytkowanikiem może być każdy, kto chce zrobić szybkie i dobrej jakości zakupy w atrakcyjnych cenach.

Różnorodność towarów jest niewątpliwie atutem serwisu. Oferowane produkty pogrupowane są w grupy towarowe. Można tu znaleźć m.in. oferty sprzedaży owoców, warzyw, wędlin, przetworów owocowo-warzywnych oraz produkty nabiałowe i zbożowe. Uzupełnieniem są usługi rolnicze, sprzedaż zwierząt hodowlanych, a także materiałów siewnych i sadzeniakowych. Ponadto oferty zawierają informacje o sprzedawcy towaru, cenie oraz możliwości wysyłki, dowozu do klienta lub konieczności odbioru osobistego.

Przedsięwzięcie realizowane jest pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

(UMWP)

Dział: Szepietowo