poniedziałek, 22 październik 2018 21:22

Wyniki głosowania do Rady Miejskiej w Szepietowie

Ozonowanie Nasze Kwiaty

7 mandatów zdobył Komitet Wyborczy Wyborców Roberta Wyszyńskiego, 5 mandatów Komitet Wyborczy Wyborców Ziemi Szepietowskiej, 2 mandaty Komitet Wyborczy Wyborców Twoje Szepietowo i 1 Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość.

Mandaty radnych zdobyli:

Dąbrowski Paweł Mateusz, Kućmierowski Sławomir, Ołdakowski Jan, Kruszewski Marian, Powojski Grzegorz Wojciech, Moczydłowski Witold, Żochowski Grzegorz, Zaremba Wiesław Antoni, Stypułkowski Mariusz, Ertman Wojciech, Pietrzak Magdalena, Sienicka Katarzyna Sławomira, Stypułkowski Henryk, Wojno Łukasz, Fiedorczuk Leszek

 

Nr 1 Szepietowo
Szepietowo, ulice: 1 Maja (od ul. Wincentego Witosa do Głównej), Brzozowa, Cicha, Krótka, Lipowa, Mazowiecka, Nowa, Nowy Świat, Plac Słoneczny, Przemysłowa, Sportowa, Św. Maksymiliana Kolbe, Towarowa, Wincentego Witosa

  1. DĄBROWSKI Paweł Mateusz, 29 lat Szepietowo – bez głosowania

 

Nr 2 Szepietowo
Szepietowo, ulice: Bolesława Prusa, Henryka Sienkiewicza (od Lipowej do Głównej), Kard. Stefana Wyszyńskiego

  1. KUĆMIEROWSKI Sławomir, 43 lata Szepietowo (44.63% / 79 głosów)
  2. PAWŁOWSKA Danuta. 68 lat Szepietowo (37.29% / 66 głosów )
  3. ŚLIWOWSKA Marzena, 48 lat Szepietowo (18.08% / 32 głosy )

 

Nr 3 Szepietowo
Szepietowo, ulice: Adama Asnyka, Adama Mickiewicza, Juliana Tuwima, Juliusza Słowackiego, Ogrodowa, Piwna, Sosnowa

  1. OŁDAKOWSKI Jan, 72 lata Szepietowo (50.75% / 102 głosy)
  2. ZUBCZYŃSKI Krzysztof, 62 lata Szepietowo (26.87% / 54 głosy)
  3. BRULIŃSKA Anna, 60 lat Szepietowo (22.39% / 45 głosów)

 

Nr 4 Szepietowo
Szepietowo, ulice: Białostocka, Główna, Robotnicza, Willowa, Wspólna

  1. KRUSZEWSKI Marian, 67 lat Szepietowo (54.00% / 108 głosów)
  2. JABŁOŃSKI Ryszard Andrzej, 64 lata Szepietowo (24.50% / 49 głosów)
  3. KUDZINOWSKI Tadeusz, 42 lata Szepietowo (21.50% / 43 głosy)

 

Nr 5 Szepietowo
Szepietowo, ulice: 1 Maja (od Głównej do Spacerowej), Henryka Sienkiewicza (od Głównej do Białostockiej), Kolejowa, Krzywa, Leśna, Majora Hubala, Papieża Jana Pawła II, Spacerowa, Strażacka, Wąska, Wędkarska

  1. POWOJSKI Grzegorz Wojciech, 46 lat Szepietowo (55.45% / 117 głosów)
  2. SOSNOWSKA Renata Anna, 52 lata Szepietowo (44.55% / 94 głosy)

 

Nr 6
Stawiereje-Michałowięta, Stawiereje Podleśne, Średnica-Jakubowięta, Średnica-Maćkowięta, Średnica-Pawłowięta

  1. MOCZYDŁOWSKI Witold, 63 lata Średnica – Pawłowięta (56.38% / 106 głosów)
  2. PIEKARSKA Ewelina, 35 lat Średnica – Maćkowięta (43.62% / 82 głosy)

 

Nr 7
Jabłoń-Kikolskie, Jabłoń-Samsony, Moczydły-Jakubowięta, Moczydły-Stanisławowięta, Szymbory-Andrzejowięta, Szymbory-Jakubowięta, Szymbory-Włodki

  1. ŻOCHOWSKI Grzegorz, 32 lata Jabłoń- Kikolskie (72.11% / 137 głosów)
  2. WOJTKOWSKI Mirosław, 40 lat Moczydły – Stanisławowięta (22.63% / 43 głosy)
  3. BRZÓSKO Mirosława, 57 lat Szymbory – Andrzejowięta (5.26% / 10 głosów)

 

Nr 8
Dąbrowa-Dołęgi, Plewki, Szepietowo-Janówka, Szepietowo-Żaki, Włosty-Olszanka

  1. ZAREMBA Wiesław Antoni, 56 lat Dąbrowa – Dołęgi (52.31% / 113 głosów)
  2. CZARTOSZEWSKI Piotr, 47 lat Plewki (47.69% / 103 głosy)

 

Nr 9
Dąbrowa-Bybytki, Dąbrowa-Moczydły, Dąbrowa-Tworki, Dąbrowa-Wilki, Nowe Szepietowo Podleśne, Szepietowo Podleśne

  1. STYPUŁKOWSKI Mariusz, 35 lat Dąbrowa – Wilki (54.79% / 103 głosy)
  2. ZARĘBA Sławomir, 52 lata Dabrowa – Moczydły (45.21% / 85 głosów)

 

Nr 10
Dąbrowa-Gogole, Dąbrowa-Kaski, Dąbrowa-Łazy, Dąbrowa-Zabłotne, Kamień-Rupie, Stary Kamień

  1. ERTMAN Wojciech, 43 lata Dąbrowa – Łazy (71.71% / 185 głosów)
  2. PABICH Marek, 42 lata Kamień- Rupie (28.29% / 73 głosy)

 

Nr 11
Nowe Gierałty, Szepietowo-Wawrzyńce

  1. PIETRZAK Magdalena, 44 lata Szepietowo – Wawrzyńce (59.09% / 130 głosów)
  2. DROBEK Grzegorz, 40 lat Szepietowo – Wawrzyńce (40.91% /90 głosów)

 

Nr 12
Dąbrówka Kościelna, Wojny-Izdebnik, Wojny-Piecki

  1. SIENICKA Katarzyna Sławomira, 42 lata Dąbrówka Kościelna (50.41% / 124 głosy)
  2. BUDZISZEWSKI Zdzisław Radosław, 48 lat Wojny – Piecki (49.59% / 122 głosy)

 

Nr 13
Nowe Zalesie, Pułazie-Świerże, Pułazie-Wojdyły, Wojny-Pogorzel, Wyszonki-Posele

  1. STYPUŁKOWSKI Henryk, 60 lat Pułazie Świerże (62.98% / 114 głosów)
  2. WOJNO Marcin, 39 lat Wojny – Izdebnik (37.02% / 67 głosów)

 

Nr 14
Wojny-Krupy, Wojny-Pietrasze, Wojny-Szuby Szlacheckie, Wojny-Szuby Włościańskie

  1. WOJNO Łukasz, 34 lata Wojny – Pietrasze (58.08% / 133 głosy)
  2. PAWŁOWICZ Sylwester, 54 lata Wojny – Szuby Włościańskie (41.92% / 96 głosów)

 

Nr 15
Nowe Warele, Warele-Filipowicze, Wojny-Wawrzyńce, Wyliny-Ruś

  1. FIEDORCZUK Leszek, 54 lata Wyliny – Ruś (57.59% / 110 głosów)
  2. ŻEBROWSKA - PŁOŃSKA Wioleta, 29 lat Wyliny – Ruś (42.41% / 81 głosów)
Dział: Szepietowo