wtorek, 21 maj 2019 21:00

Szepietowo. Międzyszkolny konkurs wiedzy o bezpieczeństwie rozstrzygnięty [foto]

Sokołowscy
Szepietowo. Międzyszkolny konkurs wiedzy o bezpieczeństwie rozstrzygnięty [foto] foto: KPP w Wysokiem Mazowieckiem

Policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem wspólnie z dzielnicową z Posterunku Policji w Szepietowie kolejny raz zasiadły w jury międzyszkolnego konkursu pn."Nasze bezpieczeństwo" zorganizowanym w Szkole Podstawowej w Szepietowie. W rywalizacji udział wzięli uczniowie ze Szkół Podstawowych w Szepietowie, Dąbrówce Kościelnej i Wojnach Krupach.

Dzisiaj w Szkole Podstawowej w Szepietowie odbył się międzyszkolny konkurs pn. "Nasze bezpieczeństwo”. W jury konkursu zasiadły funkcjonariuszki z Wydziału Ruchu Drogowego, Posterunku Policji w Szepietowie oraz Inspektor Zespołu ds Profilaktyki Społecznej i Nieletnich Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji będące współorganizatorkami przedsięwzięcia.

Udział w konkursie wzięła młodzież rywalizując ze sobą w konkurencjach dotyczących bezpieczeństwa, tematyki uzależnień, zasad obowiązujących w ruchu drogowym, jak też z pierwszej pomocy przedmedycznej. Konkurs cieszył się jak co roku dużą popularnością i miał na celu zwiększenie wiedzy młodzieży z tematyki bezpieczeństwa. Uczestnicy z kilku placówek rywalizowało ze sobą, pokonując w sumie kilka zadań konkursowych o różnym stopniu trudności. Wiedza z zakresu bezpieczeństwa jaką posiadali uczestnicy była imponująca, a walka pomiędzy uczniami wyrównana i zacięta do samego końca.

Na zakończenie tego profilaktycznego przedsięwzięcia wszyscy uczestnicy wyróżnieni zostali dyplomami oraz nagrodami.

(KPP w Wysokiem Mazowieckiem)

szep052019002

szep052019003