Rolwit

reklama partneragd

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Wysokie Mazowieckie

Zatrzymania w powiecie: 70-latek i 67-latek na "podwójnym gazie"! Grożą im 3 lata więzienia

Wysokomazowieccy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców. 70 i 67-letni mieszkańcy powiatu wsiedli za kierownicę pojazdów mając ponad promil alkoholu w organizmie. Kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Strażacy z OSP Stara Ruś świętują 70-lecie istnienia jednostki [wideo/foto]

16 czerwca, w niedzielę, odbyły się uroczystości z okazji 70-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Starej Rusi oraz Gminne Obchody Dnia Strażaka. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 9.00 mszą świętą w Kościele w Sokołach.

Wysokie Mazowieckie: Rusza modernizacja pływalni. Od 17 czerwca obiekt będzie zamknięty

Dziś, 14 czerwca 2024 roku, podpisana została umowa z firmą Euromax Krzysztof Rokicki na modernizację Miejskiego Zespołu Szkół w Wysokiem Mazowieckiem. Inwestycja obejmuje kompleksową termomodernizację budynku pływalni, w tym wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, remont pomieszczeń wewnętrznych oraz modernizację niecki głównej i zbiornika wyrównawczego.

Piotr Pruszyński nowym Zastępcą Komendanta Powiatowego PSP w Wysokiem Mazowieckiem [foto]

St. bryg. Janusz Kondrat, Podlaski Komendant Wojewódzki PSP, powołał z dniem 14 czerwca 2024 r. st. kpt. Piotra Pruszyńskiego na stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego PSP w Wysokiem Mazowieckiem. Akt powołania odczytał i wręczył st. bryg. Janusz Kondrat w obecności zastępców: st. bryg. Marcina Wierela i mł. bryg. Łukasza Chankowskiego oraz Komendanta Powiatowego PSP w Wysokiem Mazowieckiem mł. bryg. Wojciecha Sokołowskiego.

Mała Armia Janosika w Wysokiem Mazowieckiem: Góralska muzyka na żywo

Mała Armia Janosika wystąpi w Wysokiem Mazowieckiem. Koncert, który odbędzie się na placu przy Miejskim Ośrodku Kultury. Mała Armia Janosika to góralska kapela, zespół folklorystyczny oraz grupa artystyczna, która czerpie inspirację z kultury góralskiej, jednocześnie nawiązując do innych kultur. Grupa ta motywuje do kreatywności w muzyce, poszerzania horyzontów i realizowania własnych pasji.

Strażacy i KRUS edukują dzieci w Wysokiem Mazowieckiem [foto]

Oddział Terenowy KRUS w Wysokiem Mazowieckiem, we współpracy z Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej, zorganizował wyjątkową lekcję bezpieczeństwa dla uczniów klasy 2A ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem. Spotkanie miało na celu zwiększenie świadomości dzieci na temat zagrożeń, z którymi mogą się spotkać, oraz promowanie odpowiednich zachowań w sytuacjach kryzysowych.

16 aktualnych ofert pracy z wysokomazowieckiego PUP (13.06.2024r.)

Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem przesłał nam aktualne oferty pracy według stanu na dzień 13 czerwca 2024 r.

Syreny zawyły w powiecie wysokomazowieckim na cześć zmarłego żołnierza [wideo]

Dzisiaj w południe w całej Polsce, w tym również w powiecie wysokomazowieckim, zawyły syreny na znak czci dla żołnierza. Mateusz Sitek, żołnierz 1 Warszawskiej Brygady Pancernej, który zmarł na skutek ran odniesionych po ataku nożem na granicy polsko-białoruskiej, spoczął w swojej rodzinnej miejscowości.

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk