wtorek, 29 październik 2019 18:35

Akcja „Znicz 2019” w powiecie. Zmiana organizacji ruchu przy cmentarzu w Sokołach

Sokołowscy

W ramach corocznej akcji „Znicz” wysokomazowieccy policjanci będą czuwać nad bezpieczeństwem osób odwiedzających groby swoich bliskich, jak również nad płynnością ruchu w rejonie cmentarzy.

W ramach policyjnej akcji "Znicz 2019" wysokomazowieccy funkcjonariusze będą czuwać nad bezpieczeństwem osób odwiedzających groby swoich bliskich. Będą również prowadzić wzmożone kontrole pod kątem stanu trzeźwości kierujących oraz stosowania się kierowców do znaków drogowych. Szczególnym nadzorem policjanci obejmą osoby piesze. Pamiętajmy, że funkcjonuje prawny obowiązek używania elementów odblaskowych przez pieszych po zmroku, poza obszarem zabudowanym. Zadbajmy o swoje bezpieczeństwo i bądźmy widoczni na drodze.

W dniach od 31 października 2019 roku do 3 listopada 2019 roku będzie obowiązywać zmiana organizacji ruchu w rejonie cmentarza:

  • w miejscowości Sokoły, ulica Kościelna stanie się ulicą jednokierunkową z wjazdem od ulicy Rynek Mickiewicza. Od strony drogi W 678 wprowadzono zakaz wjazdu w kierunku cmentarza znakiem B-2

W newralgicznych miejscach ruchem kierować będą policjanci. Stosowanie się do ich poleceń i wprowadzonych zmian w organizacji ruchu wpłynie na płynność ruchu w rejonie cmentarzy.

(KPP w Wysokiem Mazowieckiem)

29102019cmen