06/05/2020 17:33

Wysokie Mazowieckie. Wirtualny folder "Św. Jan Paweł II w naszym życiu"

Mięsny Zakątek

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza wszystkich mieszkańców miasta i okolic do podzielenia się wspomnieniami o Papieżu Polaku i udziału w stworzeniu wirtualnego folderu „Św. Jan Paweł II w naszym życiu”.

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem: Uczcijmy wspólnie pamięć św. Jana Pawła II w setną rocznicę Jego urodzin. Zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta i okolic do podzielenia się wspomnieniami o Papieżu Polaku i udziału w stworzeniu wirtualnego folderu „Św. Jan Paweł II w naszym życiu”.

Masz zdjęcie z Papieżem? A może byłeś w miejscu, które ma szczególny związek z Jego postacią? Prześlij nam fotografie i swoje wspomnienia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 31.08.2020 r. W razie potrzeby służymy pomocą pod numerem telefonu: 86 275 23 43.

Aby zgłosić swój udział w tworzeniu folderu konieczne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz wykorzystanie przesłanych utworów (zdjęć i/lub tekstów). W związku z tym prosimy o wypełnienie tego formularza: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf_kHmjOSAfoxyxt5X2pXul4ZrYo_mzTdx3wJKKrqBtIPnHkQ/viewform?usp=sf_link

W razie potrzeby służymy pomocą pod numerem telefonu: 86 275 23 43.