wtorek, 11 sierpień 2020 21:00

Wysokie Mazowieckie. Wręczenie nagród ogólnopolskiego konkursu „Stok nie jest dla bałwanów” [foto]

Ozonowanie

W imieniu Komendanta Głównego Policji gen. insp. Jarosława Szymczyka, Komendant Powiatowy Policji w Wysokiem Mazowieckiem mł. insp. Marek Palecki wręczył Wiktorii Koc dyplom i nagrody za udział w ogólnopolskim konkursie „Stok nie jest dla bałwanów”. Mieszkanka naszego powiatu zdobyła wyróżnienie w kategorii praca plastyczna (wiek 11-16 lat). Gratulujemy pomysłowości i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorem ogólnopolskiego konkursu plastyczno-filmowego pn. "Stok nie jest dla bałwanów" była Komenda Główna Policji wraz ze Stowarzyszeniem Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego, Polskim Związkiem Narciarskim oraz Fundacją PZU.

Przedsięwzięcie adresowane było do osób urodzonych w 2004 roku bądź później. Od 11 stycznia 2020 roku do 6 marca 2020 roku do Biura Prewencji Komendy Głównej Policji można było nadsyłać prace wykonane dowolną techniką rysunkową, malarską lub przy użyciu programów komputerowych oraz nakręcić spot filmowy maksymalnie do 60 sekund. Zadaniem uczestników konkursu było zilustrowanie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej.

Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną w kraju, gala tego konkursu nie mogła się odbyć w zaplanowanym terminie. W związku z tym 27 lipca w Komendzie Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem mł. insp. Marek Palecki, w imieniu Komendanta Głównego Policji, w obecności opiekuna i rodzica wręczył nagrodę dla Wiktorii Koc z miejscowości Szepietowo.

129 175775

129 175776

(KPP w Wysokiem Mazowieckiem)