czwartek, 13 sierpień 2020 11:40

Dwie kobiety z powiatu wysokomazowieckiego zakażone koronawirusem

Sokołowscy

Dwa nowe przypadki zakażeń SARS-CoV-2 w powiecie wysokomazowieckim odnotowano dzisiaj w najnowszym komunikacie Wojewody Podlaskiego i Podlaskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To m.in. dwie kobiety w sile wieku z powiatu wysokomazowieckiego, które znajdują się w izolacji domowej.

Komunikat dotyczący koronawirusa w powiecie wydał też Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wysokiem Mazowieckiem: „Komunikat 12.08.2020, godz. 15.00 Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wysokiem Mazowieckiem informuje, że na terenie powiatu wysokomazowieckiego, po ponad dwóch miesiącach wolnych od nowych przypadków zakażeń SARS-CoV-2, obecnie mamy 3 aktywne zachorowania na COVDD-19. Osoby chore pozostają w izolacji domowej, osoby z kontaktu i domownicy (39 osób) - w kwarantannie, wszyscy są sukcesywnie badani. Apelujemy o zachowanie dystansu społecznego, zakrywanie ust i nosa oraz higienę rąk!".