wtorek, 22 wrzesień 2020 19:12

101 km/h przez Szulborze Kozy i 104km/h przez Średnicę Pawłowięta

Ozonowanie Nasze Kwiaty
101 km/h przez Szulborze Kozy i 104km/h przez Średnicę Pawłowięta foto: KPP w Wysokiem Mazowieckiem

Tylko wczoraj dwoje kierowców w związku z przekroczeniem dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym straciło prawo jazdy. Miernik prędkości wskazał, że podróżujący przez Szulborze Kozy kierowca peugeota jechał z prędkością 101 km/h, a kilka godzin później kierująca volkswagenem podróżując przez Średnicę Pawłowięta jechała z prędkością 104 km/h.

Jak informuje rzecznik prasowy wysokomazowieckiej policji: Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem wczoraj sprawdzali prędkość z jaką poruszali się jadący przez teren gmin Czyżew i Szepietowo. Tuż przed 13., policjanci zatrzymali do kontroli drogowej peugeota, którego kierowca jechał z prędkością 101 km/h, w obszarze zabudowanym. Za przekroczenie prędkości o 51 km/h, 52-latek został ukarany mandatem i punktami karnymi. Klika godzin później, w gminie Szepietowo funkcjonariusze zatrzymali do kontroli kierującą volkswagenem. 22-letnia mieszkanka powiatu jechała z prędkością 104 km/h. Kobieta również została ukarana mandatem i punktami karnymi.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami policjanci zatrzymali obojgu kierującym prawo jazdy. Przez najbliższe trzy miesiące sprawcy wykroczeń nie będą mogli kierować samochodem.