czwartek, 25 kwiecień 2019 20:05

5-letnia Marcelinka z Wysokiego Mazowieckiego potrzebuje naszej pomocy!

Sokołowscy

Marcelinka jest uśmiechniętą, pełną energii 5-latką z bardzo chorym serduszkiem. Przeszła już w swoim życiu więcej, niż niejeden dorosły. Mama Marcelinki zwraca się z ogromną prośbą o pomoc córeczce w walce o lepsze życie.

Chcesz pomóc Marcelince? Kliknij -> https://zrzutka.pl/9t4h2f

Marcelina urodziła się 11.03.2014r. z wrodzoną złożoną wadą serca, wykrytą w 3miesiącu życia, pod postacią: skorygowanego przełożenia wielkich pni tętniczych, ubytku przegrody międzykomorowej i międzyprzedsionkowej, niedomykalności zastawki trójdzielnej. Marcelka ma również nabyty całkowity blok przedsionkowo-komorowy (ma wszczepiony stymulator serca). W jej przypadku nie dało się zachować obu komór, dlatego jest po 3etapowym leczeniu kardiochirurgicznym pod kątem serca jednokomorowego. Marcelinka w wieku 3latek przeszła załamanie postymulatorowe- jest po wielokrotnej reanimacji. Mimo swojego wieku przeszła bardzo dużo i wiele razy wygrała nierówną walkę ze śmiercią.

78315f394529272ad8612e7bcf9e1d8a 0 65 1024 354

Po trzeciej operacji metodą Fontana, pojawiło się powikłanie w postaci plastycznego zapalenia oskrzeli. Ze względu na 3miesięczny pobyt w szpitalu, nie udało nam się złożyć w terminie dokumentów o dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego, który w przypadku Marcelki jest niezbędny, dlatego zebrane pieniądze pozwolą nam między innymi sfinansować bardzo kosztowny, jak dla nas, turnus.

Marcelinka jest na specjalistycznej diecie, na stałe przyjmuje dużo kosztownych leków, musi być stale rehabilitowana. Potrzebujemy również drogich pasków do mierzenia krzepliwości krwi. Codziennie walczymy o to, aby Marcelinka mogła funkcjonować jak jej rówieśnicy. Dlatego Kochani zwracamy się do Was z prośbą o pomoc. Wesprzyjcie Marcelinkę w walce o lepsze życie.
Zebrane pieniądze w całości zostaną przekazane na subkonto Marcelinki w Fundacji BO CIĘ KOCHAM.
Za każdą wpłatę dziękuję z całego serca.

Chcesz pomóc Marcelince? Kliknij -> https://zrzutka.pl/9t4h2f

Ewa - mama Marcelinki