ziarnomax

Rolwit

hr studio

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Zmiany kadrowe w PSP Wysokie Mazowieckie: Adam Frankowski i Wojciech Sokołowski obejmują nowe stanowiska
Zdjęcia: asp. sztab. Dariusz Kosowicz, KP PSP Wysokie Mazowieckie

Zmiany kadrowe w PSP Wysokie Mazowieckie: Adam Frankowski i Wojciech Sokołowski obejmują nowe stanowiska

stomadica wysokie mazowieckie

St. bryg. Adam Frankowski powołany został na Zastępcę Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego, a st. kpt. Wojciech Sokołowski na Komendanta Powiatowego PSP w Wysokiem Mazowieckiem.

Z dniem 15 marca 2023 r. doszło do istotnych zmian kadrowych w strukturach Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem. Komendant Główny PSP postanowił powierzyć pełnienie obowiązków Zastępcy Podlaskiego Komendanta Wojewódzkiego dla st. bryg. Adama Frankowskiego, który wcześniej sprawował funkcję Komendanta Powiatowego PSP w Wysokiem Mazowieckiem.

W związku z tą zmianą, z dniem 15 marca 2023 r. Podlaski Komendant Wojewódzki zdecydował o powierzeniu pełnienia obowiązków Komendanta Powiatowego PSP w Wysokiem Mazowieckiem dla st. kpt. Wojciecha Sokołowskiego. Niewątpliwie nowe stanowiska będą dla obu strażaków kolejnym etapem w ich zawodowej służbie na rzecz bezpieczeństwa społeczeństwa.

W dowód uznania za długoletnią służbę w KP PSP w Wysokiem Mazowieckiem, załoga Komendy wręczyła st. bryg. Adamowi Frankowskiemu pamiątkowy dzwon. Ten gest podkreśla, jak dużej estymy cieszył się on wśród swoich kolegów i koleżanek, którzy chcieli podziękować mu za zaangażowanie i poświęcenie w pracy.

Nowi dowódcy na swoich stanowiskach będą dążyć do dalszego wzmacniania współpracy i doskonalenia działań w ramach Państwowej Straży Pożarnej. Służba na tych odpowiedzialnych stanowiskach wymaga bowiem nie tylko wiedzy, ale również doświadczenia, umiejętności organizacyjnych i pracy zespołowej. Życzymy powodzenia st. bryg. Adamowi Frankowskiemu i st. kpt. Wojciechowi Sokołowskiemu na ich nowych stanowiskach oraz dalszego sukcesu w służbie dla społeczeństwa.

wm9589687978

wm25347465746

wm30434565473657

Zdjęcia: asp. sztab. Dariusz Kosowicz, KP PSP Wysokie Mazowieckie

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk