Rolwit

reklama partneragd

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Wysokie Mazowieckie witaj w świecie dziecięcych marzeń! Odkryj nowy salon 5.10.15.
foto: materiały prasowe

Wysokie Mazowieckie witaj w świecie dziecięcych marzeń! Odkryj nowy salon 5.10.15.

stomadica wysokie mazowieckie

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Czy jesteś gotów na niezapomniane wrażenia dla Twojego dziecka? Zapraszamy w sobotę, 18 marca 2023 roku na WIELKIE OTWARCIE salonu firmowego dziecięcej marki 5.10.15 w Wysokiem Mazowieckiem! Oto wyjątkowa okazja, aby odkryć najnowsze trendy w modzie dziecięcej, funkcjonalne ubranka i stylowe dodatki, które zachwycą zarówno dzieci, jak i rodziców.

Data i godzina: Nie przegap tego wydarzenia! Otwarcie salonu odbędzie się już w sobotę, 18 marca 2023 roku. Zapraszamy wszystkich od godziny 9:00.

Lokalizacja: Szukasz naszego salonu? Znajdziesz go w galerii handlowej przy ulicy Białostockiej 4 w Wysokiem Mazowieckiem. To idealne miejsce na wspólne zakupy z całą rodziną.

W ofercie salonu 5.10.15 znajdziesz szeroki wybór ubrań, obuwia i dodatków dla dzieci w różnym wieku. Ubrania są wygodne, modne i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Marka dba o to, aby maluchy czuły się swobodnie i wygodnie w swoich ubrankach.

Specjalne atrakcje: W dniu otwarcia salonu przygotowano dla Was wiele niespodzianek! Znajdzie się tu coś dla każdego – zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji! Przyjdź na WIELKIE OTWARCIE salonu firmowego dziecięcej marki 5.10.15. w Wysokiem Mazowieckiem i ciesz się niezwykłą atmosferą, bogatą ofertą produktów oraz fantastycznymi promocjami przygotowanymi specjalnie z myślą o Tobie i Twoich pociechach. Do zobaczenia!

w24001 20230317

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk