wmjsr022024

Mięsny Zakątek

reklama

primator

openmed2015b

Wysokie Mazowieckie: Spotkanie z Patrykiem Białym w Pracowni Orange - odkryj tajemnice pszczół

Wysokie Mazowieckie: Spotkanie z Patrykiem Białym w Pracowni Orange - odkryj tajemnice pszczół

stomadica wysokie mazowieckie

Każdego roku 20 maja obchodzimy jedno z najważniejszych świąt dla naszego ekosystemu – Światowy Dzień Pszczół. Pracownia Orange w Wysokiem Mazowieckiem zaprasza mieszkańców i miłośników przyrody na wyjątkowe spotkanie poświęcone pszczołom. Wydarzenie odbędzie się 24 maja 2023 roku w siedzibie Pracowni Orange w Wysokiem Mazowieckiem.

Celem wydarzenia jest zwiększenie świadomości społecznej na temat znaczenia pszczół w naszym ekosystemie. Przypomnijmy, że to właśnie pszczoły zapylają aż 77% gatunków roślin, które stanowią podstawę dla produktów spożywczych pochodzenia roślinnego. Bez nich wiele z naszych ulubionych pokarmów po prostu by nie istniało.

Głównym prelegentem tego spotkania będzie Patryk Biały - członek Koła Polskiego Związku Niewidomych w Wysokiem Mazowieckiem. Pan Patryk jest nie tylko entuzjastą pszczół, ale również aktywnym hodowcą tych owadów. Wraz z rodzicami, zajmuje się hodowlą, co czyni go osobą, która doskonale rozumie ich znaczenie dla zachowania równowagi ekosystemu. To będzie doskonała okazja, aby zgłębić tajniki świata pszczół i dowiedzieć się, jak możemy przyczynić się do ochrony tych niezwykłych owadów.

Spotkanie odbędzie się w środę, 24 maja, o godzinie 12:00. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką pszczół, zarówno dorosłych, jak i dzieci, które pragną poszerzyć swoją wiedzę na ten temat. Będzie to nie tylko okazja do nauki, ale także świetna okazja do spotkania pasjonatów pszczół i wymiany doświadczeń.

wm453765754735473

© 2010 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk