wtorek, 18 czerwiec 2019 10:12

Poszukiwana 57-latka z Wysokiego Mazowieckiego odnaleziona w lesie

swsystem2 Sokołowscy
Poszukiwana 57-latka z Wysokiego Mazowieckiego odnaleziona w lesie foto: KWP w Białymstoku

Wysokomazowieccy policjanci odnaleźli w lesie zaginioną 57-latkę. Kobieta była osłabiona i zdezorientowana. Dzięki sprawnej interwencji policjantów zdarzenie miało szczęśliwy finał. Zaginiona została bezpiecznie przekazana zespołowi ratownictwa medycznego.

Jak informuje rzecznik prasowy wysokomazowieckiej policji: - W niedzielę, około godziny 23.00, dyżurny wysokomazowieckiej komendy został poinformowany o zaginięciu 57-letniej mieszkanki powiatu wysokomazowieckiego. Kobieta wyszła z domu w niedzielę, nie informując nikogo dokąd się udaje. Z uwagi na godzinę przyjęcia zgłoszenia oraz stan zdrowia kobiety mundurowi błyskawicznie zaczęli działać. Policjanci natychmiast ustalili rysopis kobiety i rozpoczęli poszukiwania. Dzięki trafnemu sprawdzeniu miejsc, gdzie zaginiona mogłaby przebywać, już po niespełna kilku godzinach policjanci odnaleźli w lesie 57-latkę. Kobieta była osłabiona i zdezorientowana.

Jest to kolejny przykład akcji poszukiwawczej, która miała szczęśliwy finał. Zaginiona została bezpiecznie przekazana zespołowi ratownictwa medycznego.