środa, 19 czerwiec 2019 21:22

Dzieci z SP1 w Wysokiem Mazowieckiem odwiedziły policjantów

swsystem2 Sokołowscy

Policjanci zawsze są otwarci na spotkania z dziećmi i młodzieżą. Tym razem gościli w wysokomazowieckiej komendzie Policji uczniów ze Szkoły Podstawowej numer 1 w Wysokiem Mazowieckiem. Dzieci zwiedziły budynek oraz obejrzały policyjny sprzęt. Była to również doskonała okazja do przypomnienia najmłodszym zasad bezpiecznego zachowania.

Funkcjonariuszy wysokomazowieckiej komendy Policji odwiedziły dzieci ze Szkoły Podstawowej numer 1 w Wysokiem Mazowieckiem, które przywitał Komendant Powiatowy Policji podinspektor Krzysztof Woźniewski.

Maluchy z dużym zainteresowaniem oglądały sprzęt jakim dysponują mundurowi oraz zwiedziły budynek. Policjanci, jeśli tylko mogą, to zawsze starają się znaleźć czas na spotkania z najmłodszymi. Jest to doskonała okazja, aby porozmawiać z dziećmi na temat bezpiecznych zachowaniach. Podczas spotkania policjanci przypomnieli dzieciom jak właściwie poruszać się po drodze oraz jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię. Opowiedzieli również o bezpiecznych zachowaniach w domu i w kontaktach z osobami obcymi.

Na zakończenie dzieci podziękowały policjantom za spotkanie i zapowiedziały, że chętnie ich jeszcze odwiedzą.

(KPP w Wysokiem Mazowieckiem)