ziarnomax

Rolwit

hr studio

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Pijani kierowcy Mercedesów zatrzymani w Wysokiem Mazowieckiem i Ciechanowcu
foto: pixabay.com

Pijani kierowcy Mercedesów zatrzymani w Wysokiem Mazowieckiem i Ciechanowcu

stomadica wysokie mazowieckie

Wysokomazowieccy policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących. 37 i 25 -letni mieszkańcy powiatu wsiedli za kierownicę pojazdów mając po blisko promilu alkoholu w organizmie. Kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

Jak informuje oficer prasowy wysokomazowieckiej policji: - W piątkowe popołudnie policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem wyeliminowali z ruchu drogowego nietrzeźwego kierującego. Mundurowi na ulicy Warszawskiej w Wysokiem Mazowieckiem zatrzymali do kontroli drogowej kierującego mercedesem 37-latka. Jak się okazało, mężczyzna znajdował się pod wpływem alkoholu. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że mieszkaniec powiatu miał blisko promil alkoholu w organizmie. Kolejny nieodpowiedzialny kierowca został zatrzymany przez funkcjonariuszy z patrolówki w sobotę tuż po 2 na ulicy Kuczyńskiej w Ciechanowcu. Mundurowi zauważyli jadącego mercedesem, który na widok policyjnego radiowozu przyspieszył. Policjanci postanowili sprawdzić co jest tego przyczyną. Jak się okazało 25-latek prowadził pojazd w stanie nietrzeźwości. Wstępne badanie alkomatem mieszkańca powiatu wykazało, że mężczyzna miał blisko promil alkoholu w organizmie.

Przypominamy, że kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk