Rolwit

reklama partneragd

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Wysokie Mazowieckie: ZUS będzie zamknięty 29 marca

Wysokie Mazowieckie: ZUS będzie zamknięty 29 marca

stomadica wysokie mazowieckie

W przedświąteczny piątek 29 marca 2024 r. wszystkie placówki Zakładu Ubezpieczeń Społecznych będą zamknięte. Tego dnia nie będzie można również skorzystać z pomocy konsultantów infolinii ZUS.

- 29 marca jest dniem wolnym dla wszystkich pracowników ZUS-u za dzień świąteczny – sobotę 6 stycznia 2024 r. Jeśli koniecznie musimy swoje sprawy jeszcze w marcu załatwić osobiście w Zakładzie przed świętami, nie odkładajmy tej wizyty na ostatnią chwilę. Warto wcześniej umówić spotkanie z ekspertem na konkretny dzień i godzinę. W ten sposób unikniemy oczekiwania w kolejce na obsługę - informuje Katarzyna Krupicka, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa podlaskiego.

Są dwa sposoby rezerwacji takiej wizyty: elektronicznie przez Platformę Usług Elektronicznych ZUS lub telefonicznie. Numer telefonu do umawiania wizyt we wszystkich placówkach ZUS-u w województwie podlaskim to: 86 278 21 78.

Z pracownikiem ZUS-u możemy także porozmawiać przez internet w godzinach urzędowania Zakładu w trakcie e-wizyty, czyli wideorozmowy. Więcej informacji na temat umawiania e-wizyt można znaleźć pod adresem https://www.zus.pl/e-wizyta.

Cały czas można korzystać z elektronicznej formy kontaktu bez wychodzenia z domu, przez Platformę Usług Elektronicznych ZUS. Przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę o dowolnej porze nasi klienci mogą poprzez PUE wysyłać wnioski czy dokumenty do Zakładu.- Zatem nawet po zamknięciu placówki ZUS rodzice i opiekunowie mogą składać wnioski o świadczenie 800+ na nowy okres świadczeniowy. Warto przypomnieć, że wnioski o świadczenie wychowawcze wysłane do końca kwietnia mają gwarancję wypłaty w czerwcu — przypomina rzeczniczka.

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk