Rolwit

hr studio

wmjsr022024

Mięsny Zakątek

openmed2015b

Jarosław Siekierko ponownie wybrany na Burmistrza Wysokiego Mazowieckiego

Jarosław Siekierko ponownie wybrany na Burmistrza Wysokiego Mazowieckiego

stomadica wysokie mazowieckie

We wczorajszych wyborach samorządowych mieszkańcy Wysokiego Mazowieckiego ponownie wyrazili swoje zaufanie dotychczasowemu burmistrzowi, Jarosławowi Siekierko, dając mu kolejną kadencję na tym stanowisku.

Jarosław Siekierko, reprezentujący PiS, zdobył 2 361 głosów, co stanowi 56,44% wszystkich oddanych głosów. Jego rywal, Przemysław Alkowski z Komitetu Wyborczego Wyborców Wspólna Przyszłość Miasta, uzyskał 1 822 głosy, co przekłada się na 43,56% poparcia. 

Wyniki wyborów na radnych Miasta Wysokie Mazowieckie - KLIKNIJ TUTAJ <<<--

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1
Ulice: 1 Maja bloki nr 7, 7B, 11, 11A, 11B, 11C, Broniewskiego, Czesława Miłosza, Edmunda Pawłowskiego, Jana Kucharzewskiego, Jankowskiego, Kochanowskiego, Kopernika, Kraszewskiego, Ks. Prałata Józefa Obrembskiego, Ludowa nieparzyste od nr 1 do nr 17 i bloki nr 9, 11A, 11B, 15, 17A, 17B, 17C i parzyste od nr 2 do nr 42, Mickiewicza, Norwida, Orzeszkowej, Parkowa, Popiełuszki, Prusa, Raginisa, Reja, Reymonta, Sienkiewicza, Skargi, Staffa, Staszica, Sucharskiego, Szpitalna, Świętego Andrzeja Boboli, Wiosenna, Władysława Pelca, Wspólna

  1. Jarosław Siekierko: 635 głosów (53,32%)
  2. Przemysław Alkowski: 556 głosów (46,68%)

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2
Ulice: 1 Maja bloki nr 2A, 2H, Akacjowa, Długa nieparzyste od nr 1 do nr 27, nieparzyste od nr 39 do nr 55, nieparzyste od nr 61 do nr 89, parzyste od nr 2 do 104 oraz bloki nr 29, 57, 57A, 59, Dolna, Kapitana Kazimierza Kamieńskiego, Kardynała Wyszyńskiego, Kościelna, Kwiatowa, Niemcewicza, Nowa nieparzyste od nr 1 do nr 11 i parzyste od nr 2 do nr 8, Obrońców Miasta, Ogrodowa, Plac Odrodzenia, Podlaska, Przechodnia, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Szarych Szeregów, Zambrowska

  1. Jarosław Siekierko: 552 głosy (59,29%)
  2. Przemysław Alkowski: 379 głosów (40,71%)

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3
Ulice: 1 Maja nr 1A, 1B, 3A, 3B, 4B, 7A, 10, 10A, bloki 2, 2B, 2C, 2D, 2E, 2F, 2G, 4, 4A oraz od nr 13 do nr 38, aleja Niepodległości, Brykowska, Leśna, Ludowa nieparzyste od nr 23 do nr 91 oraz parzyste od nr 58 do nr 68 i parzyste od nr 80 do nr 90A i parzyste od nr 108 do nr 122 oraz bloki nr 72, 74, 76, 78, 92, 96, 98, 100, 102, 104, 106, Nowa blok nr 10, płk. Bolesława Mościckiego, Sportowa, Stadionowa

  1. Jarosław Siekierko: 447 głosów (54,38%)
  2. Przemysław Alkowski: 375 głosów (45,62%)

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4
Ulice:1 Maja bloki nr 1, 3, 5, Armii Krajowej bloki nr 1, 2, 4, 5, 6, 8, Jagiellońska od nr 2 do nr 21, 28 i nieparzyste od nr 23 do nr 53 oraz bloki nr 22, 24, 26A, 26B, 26C, 26D, Ludowa bloki nr 48, 52, 54

  1. Jarosław Siekierko: 367 głosów (59,29%)
  2. Przemysław Alkowski: 252 głosy (40,71%)

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5
Ulice:  Bema, Białostocka, Bitwy Warszawskiej, Cicha, Dąbrowskiej, 25 - lecia Osiedla, Dywizjonu 303, Grunwaldzka, Jana Pawła II, Konopnickiej, Kościuszki, Monte Cassino, Mystkowska, Obrońców Wizny, Odsieczy Wiedeńskiej, Przemysłowa, Racławicka, Rynek Piłsudskiego, Skłodowskiej, Słowackiego, Sobieskiego, Szopena, Trakt Suraski, Tuwima, 1000 - lecia, Warszawska, Westerplatte, Wołodyjowskiego, Żeromskiego, Żwirki i Wigury.

  1. Jarosław Siekierko: 360 głosów (58,06%)
  2. Przemysław Alkowski: 260 głosów (41,94%)

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6
Ulice: Szpital Ogólny w Wysokiem Mazowieckiem

  1. Jarosław Siekierko: 0 głosów
  2. Przemysław Alkowski: 0 głosów

© 2024 Wysokomazowiecki24. Projekt i wdrożenie Kamaxmedia Karol Maksimczuk